1. Promedica24 >
  2. Aktualności >
  3. Idealna praca na wakacje – opiekun seniorów

Idealna praca na wakacje - opiekun seniorów

26-02-2016 Zawód opiekunki
 

Idealna praca na wakacje – opiekun seniorów

Szukasz zajęcia na wakacje, które połączy pracę i podróże, a jednocześnie zapewni atrakcyjne wynagrodzenie? Promedica24, europejski lider usług opiekuńczych dla seniorów ma dla Ciebie ofertę. Firma szuka obecnie opiekunek i opiekunów na 1, 2 lub 3-miesięczne kontrakty do pracy
w Niemczech. To idealna okazja dla osób, które znają język niemiecki i chcą podreperować swój budżet.

Wakacje to okres, kiedy wielu studentów chce odpoczywać od nauki i pracy. Jest to także spokojniejszy czas dla nauczycieli i wykładowców. Jednak niektórzy wolą go lepiej wykorzystać, np. podejmując sezonową pracę. Dlatego wiele firm ma specjalne oferty właśnie dla tych osób. Na co warto zwrócić uwagę? Ważne jest oczywiście wynagrodzenie, ale także dodatkowe korzyści, np. możliwość nauki języka czy podróżowanie. Pod tym względem interesująco wygląda praca w charakterze opiekuna seniorów. Obecnie takich osób poszukuje Promedica24, lider w zakresie usług opieki dla osób starszych w Polsce i za granicą.

Praca na wakacje

Promedica24 poszukuje opiekunek i opiekunów, którzy będą zajmować się seniorami w Niemczech
w okresie wakacji. Wyjazdy będą trwały 1, 2 lub 3 miesiące w zależności od dostępności osób starających się o pracę. Wymagane jest doświadczenie z zakresu opieki, a także znajomość języka. Ważne są także sumienność, dobry kontakt z ludźmi oraz cierpliwość. Na początku przeprowadzamy testy językowe i sprawdzamy doświadczenie kandydatów. Następnie organizujemy szkolenia i kursy, które przygotowują ich do pracy za granicą. Dlatego nawet osoby z niewielkim doświadczeniem mogą zostać profesjonalnymi opiekunami – mówi Dorota Machnik, Dyrektor Operacyjna firmy Promedica24.

Opiekunowie wyjeżdżający z firmą Promedica24 do Niemczech mają zapewniony transport w obie strony oraz zakwaterowanie – mieszkają razem z podopiecznym. Przed wyjazdem podpisują umowę, określającą pełny zakres obowiązków, praw i warunków pracy. Czas trwania kontraktu jest uzależniony od ich dostępności, dzięki czemu można go dopasować do innych planów wakacyjnych.

Dbamy o to, aby nasi współpracownicy mieli pewność, że mogą na nas zawsze liczyć. Nad ich pracą czuwa Opiekun Kontraktu, który organizuje przejazd do podopiecznego i do Polski. Jest także dla nich głównym kontaktem podczas pracy za granicą. Oprócz tego, w razie problemów, opiekunowie mogą zadzwonić pod dedykowaną infolinię – wyjaśnia Machnik.

Dlaczego praca w charakterze opiekuna?

Atrakcyjne wynagrodzenie jest ważnym, ale nie jedynym powodem dla jakiego osoby szukające zajęcia w wakacje powinny rozważyć pracę w charakterze opiekuna seniorów.

Ta praca oferuje liczne korzyści, dlatego każdy, kto szuka zajęcia na wakacje powinien ją wziąć pod uwagę. Na pewno jest to okazja do szlifowania znajomości języka niemieckiego. Mieszkając w domach niemieckich rodzin nasi opiekunowie mają również niepowtarzalną szansę na poznanie kultury Niemiec, obyczajów oraz specyfiki poszczególnych landów. Wielu naszych opiekunów zaznacza, że dzięki wyjazdom z naszą firmą mogli odwiedzić nieznane im dotąd miasta i regiony – wymienia Dorota Machnik.

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w charakterze opiekuna osób starszych zgłoś się do firmy Promedica24. Lista oddziałów znajduje się na stronie www.promedica24.pl

idealna_praca_na_wakacje_-_opiekun_seniorow_-_informacja_prasowa

idealna_praca_na_wakacje_-_opiekun_seniorow_-_informacja_prasowa

 

Pracuj z solidnym pracodawcą i zyskaj

  • atrakcyjne zarobki
  • sprawdzone i indywidualnie dobrane oferty pracy
  • pełną organizację podróży i pobytu: transport, zakwaterowanie i wyżywienie
  • kompleksowe szkolenia merytoryczne z zakresu opieki nad seniorami, udokumentowane certyfikatami
  • dodatkowe ubezpieczanie medyczne (ERGO)
  • całodobowe wsparcie telefoniczne 24/7
  • dedykowanego Opiekuna Kontraktu

Rekrutacja na terenie całej Polski. Prosty i szybki proces rekrutacji!

Zgłoś się »

Zgłoś się do nas. Bezpłatnie oddzwonimy!

Fields with * are required

Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody więcej+ przez wysłanie maila na adres: daneosobowe@promedica24.pl. lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: +48 22 120 21 00, pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.-ukryj

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dowiedz się więcej

Polecane oferty pracy dla opiekunek

Praca w Niemczech dla doświadczonej opiekunki, wieś

Data wyjazdu: 2022-02-14

Okres wyjazdu: 6 tygodni

Lokalizacja: wieś, Niemcy

Znajomość języka: dobra

Opis oferty

Praca u Sprawdzonej Rodziny - Wysokie Wynagrodzenie, Göppingen

Data wyjazdu: 2022-02-14

Okres wyjazdu: 6 tygodni

Lokalizacja: Göppingen, Niemcy

Znajomość języka: podstawowa

Opis oferty

Sprawdzona oferta dla doświadczonego Opiekuna!, Wolfsburg

Data wyjazdu: 2022-02-07

Okres wyjazdu: 6 tygodni

Lokalizacja: Wolfsburg, Niemcy

Znajomość języka: bardzo dobra

Opis oferty