1. Promedica24 >
 2. Aktualności >
 3. Konkurs dla opiekunek „Jak zaczęłam wszystko od nowa!”

Konkurs dla opiekunek "Jak zaczęłam wszystko od nowa!"

12-03-2019 Aktualności, Polko odważ się na zmiany
 

Promedica24 już od dłuższego czasu prowadzi kampanię “Odważ się na zmiany”, której celem jest inspirowanie kobiet po pięćdziesiątce do życiowych zmian, rozwoju, zdobywania nowych umiejętności, podróżowania, nauki języków obcych oraz  zmiany zawodu. Wiele wspaniałych opiekunek Promedica24 jest najlepszym przykładem takiej odważnej zmiany w życiu.  Drogie Panie – wiemy że jesteście niezwykłe i że Wasze życie opowiedziało niejedną wspaniałą historię. Możecie być inspiracją i zachętą dla kobiet, które nie wierzą w swoje możliwości i boją się zmienić swoje życie. Wiele z nich myśli że dla nich już za późno. My wiemy, że zawsze warto się rozwijać, dlatego zachęcamy Was do udziału w konkursie i podzielenia się swoją historią 🙂

 

O Konkursie:

 • Konkurs „Jak zaczęłam wszystko od nowa” kierujemy do Pań, które swoim przykładem udowadniają, że nigdy nie jest za późno na zawodowe zmiany, nowe wyzwania, naukę czy podróże! Być może właśnie praca w zawodzie opiekunki seniorów w Promedica24 była dla Was nową drogą?
 • Napiszcie swoją historię “jak zaczęłam wszystko od nowa” w formie krótkiego opowiadania. Podajcie swój wiek i zaznaczcie ile miałyście lat gdy zdecydowałyście się np. na zmianę zawodu na opiekunkę seniorów. Czym zajmowałyście się wcześniej, jak wspominacie naukę nowych umiejętności, jak teraz czujecie się w swoim życiu, co dała Wam ta zmiana?
 • Na Wasze historie czekamy do 31 maja 2019 roku. Możecie je przekazać naszemu pracownikowi w dowolnym oddziale Promedica24, wysłać e-mailem na adres konkurs@promedica24.pl (w temacie maila napiszcie: Konkurs “Jak zaczęłam wszystko od nowa”) lub pocztą tradycyjną na adres Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa.
 • Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi 17 czerwca 2019 roku. Wtedy ogłosimy zwycięzców. Wygrać mogą 3 najbardziej inspirujące historie.

Pamiętajcie, że wysłanie maila na ten adres i zgłoszenie swojej historii do Konkursu jest równoznaczne z przekazaniem nam praw do publikacji wybranych historii.

Nagroda:

Nagrodą jest udział trzech wygranych Pań w metamorfozie wizerunku zakończonej profesjonalną sesją zdjęciową. Zwyciężczynie Konkursu, zostaną zaproszone na 1 dzień do Warszawy gdzie:

 • wezmą udział w warsztatach z zawodową stylistką
 • poznają tajniki najlepszego dla nich makijażu i fryzury. Zawodowa makijażystka wykona im profesjonalne makijaże, a stylistka włosów uczesze do sesji zdjęciowej.
 • wezmą udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej w studiu fotograficznym w Warszawie.

Regulamin KONKURSU jak zaczęłam wszystko od nowa!

 

Pracuj z solidnym pracodawcą i zyskaj

 • atrakcyjne zarobki
 • sprawdzone i indywidualnie dobrane oferty pracy
 • pełną organizację podróży i pobytu: transport, zakwaterowanie i wyżywienie
 • kompleksowe szkolenia merytoryczne z zakresu opieki nad seniorami, udokumentowane certyfikatami
 • dodatkowe ubezpieczanie medyczne (ERGO)
 • całodobowe wsparcie telefoniczne 24/7
 • dedykowanego Opiekuna Kontraktu

Rekrutacja na terenie całej Polski. Prosty i szybki proces rekrutacji!

Zgłoś się »

Zgłoś się do nas. Bezpłatnie oddzwonimy!

Fields with * are required

Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody więcej+ przez wysłanie maila na adres: daneosobowe@promedica24.pl. lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: +48 22 120 21 00, pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.-ukryj

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dowiedz się więcej

Polecane oferty pracy dla opiekunek

Krótki wyjazd na zastępstwo!, Amberg

Data wyjazdu: 2022-02-03

Okres wyjazdu: 1 miesiąc

Lokalizacja: Amberg, Niemcy

Znajomość języka: bardzo dobra

Opis oferty

Praca od zaraz - Bardzo Dobre Warunki Mieszkaniowe, Neufingen, Badenia-Winterbergia

Data wyjazdu: 2022-02-10

Okres wyjazdu: 6 tygodni

Lokalizacja: Neufingen, Badenia-Winterbergia, Niemcy

Znajomość języka: średnia

Opis oferty

Oferta dla opiekuna z dobrym niemieckim, Kolonia

Data wyjazdu: 2022-01-24

Okres wyjazdu: 6 tygodni

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Znajomość języka: bardzo dobra

Opis oferty