1. Promedica24 >
 2. Aktualności >
 3. Aktualne procedury bezpieczeństwa pracy

Aktualne procedury bezpieczeństwa pracy

18-11-2021 Aktualności, Koronawirus
 

W związku z sytuacją epidemiologiczną Covid-19 na świecie Promedica24 podejmuje szereg działań mających na celu ograniczenie do minimum ryzyka infekcji dla naszych Opiekunów, Podopiecznych oraz Klientów. Przestrzegamy przepisów i zaleceń Głównego Inspektoratu Sanitarnego w Polsce, WHO oraz RKI w Niemczech, zapewniamy niezbędne środki ochrony.

Na pierwszym planie stawiamy bowiem zdrowie naszych opiekunów, podopiecznych, klientów, kierowców busów Promedica24 oraz pracowników biurowych.

 

Procedury, które wprowadziliśmy, aby mają zapewnić naszym Opiekunom bezpieczną i komfortową pracę:

 • Możliwość rekrutacji zdalnej lub hybrydowej, tak aby żaden z kandydatów nie rezygnował z możliwości wyjazdu do pracy na terenie Niemiec. Natomiast spotkania, które odbywają się w oddziale są utrzymane w ściśle określonym reżimie sanitarnym.
 • Obowiązkowy wywiad epidemiologiczny oraz testy Covid, tak aby na kontrakt wyjeżdżały tylko osoby zdrowe. Na 48 godzin przed wyjazdem na kontrakt, każdy Opiekun ma wykonywany test na obecność Covid-19.
 • Bezpieczna podróż – wszystkie nasze busy są dezynfekowane przed każdym kursem. Opiekunowie podróżują flota busów PM24. Kierowcy regularnie przechodzą testy oraz wyposażani w odpowiednie środki dezynfekujące.
 • Pakiet testów antygenowych – nasi Opiekunowie wyposażeni zostają w testy, a w czasie trwania kontraktu zobowiązani są do testowania się dwa razy w tygodniu.
 • Pakiet środków ochrony – każdy Opiekun przed wyjazdem na kontrakt otrzymuje od nas pakiet, który zawiera niezbędną ilość rękawiczek, maseczek oraz środków dezynfekujących.
 • Bliska współpraca z Klientami – nasi Klienci zostali zobowiązani do zachowania najwyższej ostrożności i zminimalizowanie konieczności wyjść Opiekuna do miejsc, gdzie występują skupiska ludzi. Warto podkreślić, że dom Podopiecznego jest jednym z najbezpieczniejszych miejsc, gdyż Podopieczny często jest osobą niewychodzącą.
 • Wsparcie koordynatora kontraktu oraz Infolinii Alarmowej – w każdej chwili zapewniamy wsparcie w sytuacjach trudnych na kontrakcie, gdy masz stan alarmowy, gdy się źle czujesz i podejrzewasz chorobę u siebie bądź u Podopiecznego
 • Oferujemy specjalny bonus 50 Euro dla tych opiekunów, którzy dostarczą nam Unijny Certyfikat Covid – posiadanie takie Certyfikatu zwalnia z konieczności przeprowadzania testów przy wjeździe do Niemiec ale także podczas kontraktu. Umożliwia także swobodne poruszanie się po mieście w którym się mieszka i sprawuje opiekę nad Podopiecznym.
 

Pracuj z solidnym pracodawcą i zyskaj

 • atrakcyjne zarobki
 • sprawdzone i indywidualnie dobrane oferty pracy
 • pełną organizację podróży i pobytu: transport, zakwaterowanie i wyżywienie
 • kompleksowe szkolenia merytoryczne z zakresu opieki nad seniorami, udokumentowane certyfikatami
 • dodatkowe ubezpieczanie medyczne (ERGO)
 • całodobowe wsparcie telefoniczne 24/7
 • dedykowanego Opiekuna Kontraktu

Rekrutacja na terenie całej Polski. Prosty i szybki proces rekrutacji!

Zgłoś się »

Zgłoś się do nas. Bezpłatnie oddzwonimy!

Fields with * are required

Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody więcej+ przez wysłanie maila na adres: daneosobowe@promedica24.pl. lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: +48 22 120 21 00, pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.-ukryj

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dowiedz się więcej

Polecane oferty pracy dla opiekunek

Wyjedź na Święta i otrzymaj do 750 EUR bonusu !, Wiesbaden

Data wyjazdu: 2021-12-10

Okres wyjazdu: 1 miesiąc

Lokalizacja: Wiesbaden, Niemcy

Znajomość języka: bardzo dobra

Opis oferty

Wyjedź z nami święta i zgarnij bonus nawet do 600euro!, Bexbach

Data wyjazdu: 2021-12-10

Okres wyjazdu: 6 tygodni

Lokalizacja: Bexbach, Niemcy

Znajomość języka: bardzo dobra

Opis oferty

Sprawdzony klient - bardzo dobre warunki mieszkaniowe, Kolonia

Data wyjazdu: 2021-12-24

Okres wyjazdu: 6 tygodni

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Znajomość języka: dobra

Opis oferty