1. Promedica24 >
  2. Aktualności >
  3. ŚCIEŻKA KARIERY Opiekunki wyjeżdżającej do Anglii

ŚCIEŻKA KARIERY Opiekunki wyjeżdżającej do Anglii

09-12-2019 Aktualności
 

Wstąp razem z Promedica24 na ścieżkę kariery dla Opiekunek wyjeżdżających do Anglii! Program „Staż i nabywanie kompetencji jest premiowane!” wprowadza trzy różne stanowiska, których osiągnięcie warunkuje wysokość dodatkowej stawki kontraktowej za każdy dzień świadczenia usług opieki i pomocy domowej na terenie Wielkiej Brytanii.

Stanowisko – JUNIOR CARER

Powyższy tytuł otrzymuje Opiekunka, która dopiero rozpoczęła swoją karierę w Promedica24 i przepracowała na terenie Wielkiej Brytanii okres do 10 miesięcy (1-300 dni). Junior Carer pracuje na kontraktach typu A, B oraz C i posiada nieposzlakowaną opinię. Wobec Junior Carer nie uznano żadnej reklamacji jakościowej. Opiekunka posiada także ukończone szkolenie wstępne oraz wszystkie kursy online podnoszące jej kwalifikacje.

 

Stanowisko – CARER

Tytuł ten posiada Opiekunka, która przepracowała z nami na terenie Wielkiej Brytanii okres od 10 do 30 miesięcy (301-900 dni). W tym czasie za każdy dzień świadczenia usług opieki i pomocy domowej na terenie Wielkiej Brytanii otrzyma dodatkowo 2 GBP netto. Carer pracuje na kontraktach typu B i C oraz posiada nieposzlakowaną opinię. Wobec Carer nie uznano żadnej reklamacji odnośnie świadczenia jej usług. Opiekunka posiada także ukończone coroczne doszkolenie oraz kursy online mające na celu podnoszenie jej kwalifikacji. Dodatkowo, Carer włada tytułem Dementia Friend oraz wdraża nowe Opiekunki – Junior Care’a i Care’a.

 

Stanowisko – SENIOR CARER

Tytuł SENIOR CARER posiada Opiekunka, która przepracowała z nami na terenie Wielkiej Brytanii przynajmniej 30 miesięcy (901-1201 dni). Za ten okres Opiekunce przysługuje dodatek 3 GBP netto. W okresie od 40 do 50 miesięcy (1202-1500 dni) dodatek wynosi 4 GBP netto. Natomiast w okresie powyżej 50 miesięcy (1501 + dni) Opiekunce przysługuje dodatek w wysokości 5 GBP netto za każdy dzień świadczenia usług opieki i pomocy domowej na terenie Wielkiej Brytanii. Senior Carer pracuje na kontraktach typu B i C oraz posiada nieposzlakowaną opinię. Opiekunka posiada także ukończone coroczne doszkolenie oraz kursy online mające na celu podnoszenie jej kwalifikacji. Wobec Senior Carer nie uznano żadnej reklamacji. Opiekunka włada tytułem Dementia Friend. Dodatkowo, wdraża nowe Opiekunki – Junior Care’a i Care’a. Senior Carer jest niejako ambasadorem naszej firmy, który dba o dobry jej wizerunek poprzez świadczenie usług najwyższej jakości.

 


Dzięki programowi ‘Staż i nabywanie kompetencji jest premiowane!’ chcemy docenić Opiekunki, które aktualnie z nami współpracują i dodatkowo gratyfikować każdy dzień ich pracy na terenie Wielkiej Brytanii. Zależy nam na podtrzymywaniu dobrych relacji i doceniamy osoby, które cenią sobie pracę z nami i chętnie podejmują się kolejnych kontraktów. W ten sposób chcemy umożliwić naszym Opiekunkom stały rozwój oraz dzielenie się wiedzą, dodatkowo zapewniając poczucie bezpieczeństwa.


Po więcej informacji zapraszamy do naszych oddziałów lub do kontaktu telefonicznego pod numerem: 22 250 55 00.

 

Pracuj z solidnym pracodawcą i zyskaj

  • atrakcyjne zarobki
  • sprawdzone i indywidualnie dobrane oferty pracy
  • pełną organizację podróży i pobytu: transport, zakwaterowanie i wyżywienie
  • kompleksowe szkolenia merytoryczne z zakresu opieki nad seniorami, udokumentowane certyfikatami
  • dodatkowe ubezpieczanie medyczne (ERGO)
  • całodobowe wsparcie telefoniczne 24/7
  • dedykowanego Opiekuna Kontraktu

Rekrutacja na terenie całej Polski. Prosty i szybki proces rekrutacji!

Zgłoś się »

Zgłoś się do nas. Bezpłatnie oddzwonimy!

Fields with * are required

Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody więcej+ przez wysłanie maila na adres: daneosobowe@promedica24.pl. lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: +48 22 120 21 00, pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.-ukryj

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dowiedz się więcej

Polecane oferty pracy dla opiekunek

Znasz niemiecki , masz empatię do seniorów ?, Neuenstadt am Kocher

Data wyjazdu: 2021-02-04

Okres wyjazdu: 2 miesiące

Lokalizacja: Neuenstadt am Kocher, Niemcy

Znajomość języka: bardzo dobra

Opis oferty

Ty dbasz o seniora, a My dbamy o Ciebie – Pracuj i zarabiaj dobrze !, Bonn

Data wyjazdu: 2021-02-04

Okres wyjazdu: 6 tygodni

Lokalizacja: Bonn, Niemcy

Znajomość języka: bardzo dobra

Opis oferty

Pracuj jako Opiekun Seniora i naucz się j. niemieckiego z Promedica24!, Moguncja

Data wyjazdu: 2021-02-04

Okres wyjazdu: 6 tygodni

Lokalizacja: Moguncja , Niemcy

Znajomość języka: bardzo dobra

Opis oferty