PRACA DLA OPIEKUNEK SENIORÓW W NIEMCZECH

Zarób więcej niż w Polsce, nawet 2047 EURO na rękę!

PRACA DLA OPIEKUNEK SENIORÓW W NIEMCZECH

Zarób więcej niż w Polsce, nawet 2047 EURO na rękę!

Zgłoś się już teraz!

Fields with * are required

Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody więcej+ przez wysłanie maila na adres: daneosobowe@promedica24.pl. lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: +48 22 120 21 00, pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.-ukryj

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dowiedz się więcej

SPRAWDŹ, CO ZYSKUJESZ!

PROMEDICA24 TO SOLIDNY PRACODAWCA,
KTÓREMU MOŻESZ ZAUFAĆ

**Podana w kwota dotyczy wyjazdu do pracy w charakterze opiekuna seniorów w Niemczech, na 6 tygodni, przy dobrej znajomości języka niemieckiego.

BEZPIECZNA PRACA DLA CIEBIE

Ze względu na zwiększoną zachorowalność na COVID-19 wdrożyliśmy nowe standardy rekrutacji, transportu i pracy w Niemczech:

Podopieczni jak i ich rodziny zostały poinformowane o naszych zaleceniach. Dbają o bezpieczeństwo i zdrowie Podopiecznego oraz Opiekuna. W przypadku pojawienia się objawów choroby, zarówno Podopieczny jak i Opiekun otrzyma najlepsze i najszybsze wsparcie Niemieckiej służby zdrowia.
Każdy z naszych Opiekunów posiada zagraniczne ubezpieczenie (Ergo) oraz kartę EKUZ, która upoważnia do świadczeń zdrowotnych poza granicami kraju.
Nasi Opiekunowie Kontraktów są z Tobą w stałym kontakcie telefonicznym. Poza tym, obsługujemy całodobową linię alarmową.

Czy Promedica24 dalej rekrutuje Opiekunki i Opiekunów do pracy w Niemczech?

Promedica24 cały czas rekrutuje nowych Opiekunów! Organizujemy wyjazdy i świadczymy usługi opieki dla naszych Klientów/Pacjentów. Jednak ze względu na obecną sytuację w kraju i całej Europie związaną ze zwiększoną zachorowalnością na COVID-19, wdrożyliśmy nowe standardy obsługi potencjalnych kandydatów, a także pracy na kontrakcie.

Co w przypadku kiedy zachoruję za granicą i będę potrzebowała opieki lekarskiej?

Każdy z naszych Opiekunów posiada zagraniczne ubezpieczenie (Ergo) oraz kartę EKUZ, która upoważnia do świadczeń zdrowotnych poza granicami kraju. Jeżeli porady wymaga Opiekun i mówi dobrze w języku niemieckim może skorzystać z porady lekarskiej telefonicznej jak powyżej lub zgłosić problem zdrowotny do centrum alarmowego ubezpieczyciela ERGO w języku polskim lub niemieckim, który po wstępnym wywiadzie ustali dalsze działania i zaproponuje termin wizyty lekarskiej na terenie DE. Nr tel. do całodobowego centrum alarmowego ubezpieczyciela ERGO to: 0048 58 309 11 00.

Lekarz zbada, dopyta o dolegliwości i zrobi wywiad epidemiologiczny i oceni, czy w danym przypadku trzeba wykonać test czy to zwykła grypa lub przeziębienie i wyda zalecenia.
Po wykonaniu testu wyniki są najczęściej w przeciągu 24 H i wówczas dalszych wytycznych udzielają wyznaczeni w danym landzie przedstawiciele Bundesministerium für Gesundheit (Ministerstwa Zdrowia) .
W zależności od wyników testów i nasilenia objawów jest zalecana 14 dniowa kwarantanna w domu lub stacjonarnie we wskazanej placówce o ile objawy i sytuacja tego wymaga.

Wszelkie zapytania związane z podejrzeniem koronawirusa u naszych Opiekunów w Niemczech, Podopiecznych czy potwierdzone wyniki testów u osób z ich otoczenia prosimy kierować na nasz dedykowany adres mailowy: ERGO-ERV@promedica24.pl. Obsługujący ten adres zespół zajmuje się na co dzień obsługą zachorowań Opiekunów za granicą i współpracą z ubezpieczycielem. Infolinie w DE, gdzie można uzyskać informację na temat koronawirusa to:
• 0 8000 11 77 22
• 00 49 30 34 64 65 100
• 115

Czy Podopieczni i ich rodziny podejmują jakieś środki prewencyjne, żeby nie ulec zarażeniu?

Podopieczni jak i ich rodziny zostały poinformowane o naszych zaleceniach. Dbają o bezpieczeństwo i zdrowie Podopiecznego oraz Opiekuna. W przypadku pojawienia się objawów choroby, zarówno Podopieczny jak i Opiekun otrzyma najlepsze i najszybsze wsparcie niemieckiej służby zdrowia.

Czy moje ubezpieczenie pokrywa leczenie na koronawirusa w Niemczech?

Nasi Opiekunowie są podwójnie ubezpieczeni, mają odprowadzane składki na ubezpieczenie zdrowotne i społeczne w kraju pochodzenia i na ich podstawie pozyskujemy dla nich karty EKUZ. Na czas wyjazdów za granicę wszyscy nasi Opiekunowie są dodatkowo objęci ubezpieczeniem podróżnym ERGO (dawna nazwa ERV). Ochrona polisy ERGO obowiązuje na czas wyjazdu z Promedica24. Ubezpieczenia te dają naszym Opiekunom uprawnienia do korzystania z opieki w krajach, w których przebywają i świadczą opiekę. W kwestii koronawirusa zgodnie z wytycznymi WHO każde Państwo jest zobligowane do udzielenia zarówno opieki prewencyjnej (testy, kwarantanna), jak i leczenia wszystkich osób w ramach ograniczenia rozprzestrzeniania się wirusa.

Więcej pytań i odpowiedzi w naszym poradniku >> Pobierz poradnik

Oferty pracy dla opiekunek osób starszych w Niemczech