Biuro prasowe

  1. Promedica24 >
  2. O firmie >
  3. Biuro prasowe >
  4. Opieka i rekrutacja – Promedica24 z kampanią reklamową w telewizji

Opieka i rekrutacja – Promedica24 z kampanią reklamową w telewizji

W poniedziałek 10 lipca na ekranach stacji telewizyjnych pojawią się spoty najnowszej kampanii reklamowej Promedica24. Lider rynku usług opiekuńczych chce zachęcić do spróbowania swoich sił w zawodzie opiekunki seniorów.

Promedica24 startuje w najbliższy poniedziałek z kampanią reklamową na ekranach stacji telewizyjnych. Głównym celem kampanii jest pokazanie zawodu opiekunki osoby starszej i zachęcenie do spróbowania w nim swoich sił. Grupą docelową kampanii są niepracujące kobiety w wieku 35-39 lat, dla których praca opiekunki może być okazją do aktywizacji zawodowej i wsparcia domowego budżetu. Kampania podkreśla również dodatkowy bonus pieniężny, jaki można uzyskać
w przypadku zgłoszenia się do pracy w trakcie trwania kampanii. Spot emitowany będzie na antenach TVP1, TVP2, TVN i Polsatu oraz w stacjach tematycznych.

Agnieszka Niedziela, dyrektor ds. marketingu w Promedica24 podkreśla, że to jedna z większych kampanii reklamowych firmy w ostatnim czasie: „Jesteśmy liderem rynku usług opiekuńczych, zresztą nie tylko w Polsce. A ponieważ wakacje to tradycyjny okres poszukiwania zajęć zarobkowych, to chcemy pokazać alternatywę w postaci opieki nad osobą starszą. To praca w pełni legalna, a chociaż ciężka, to na pewno dobrze płatna. Paniom, które do nas się zgłoszą, oferujemy dodatkowy bonus pieniężny w wysokości 100 EUR. Przy okazji, pokazując jak wygląda opieka nad seniorem, chcemy odczarować zawód opiekuna i pokazać, że pełni on ważną rolę społeczną.”

Kreacje na potrzeby kampanii reklamowej przygotowała agencja Walk Creative, za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy OMD (Macroscope). Kampania będzie wspierana licznymi działaniami w Internecie, za które odpowiada agencja Cube Group. Kampania startuje 10 lipca. Spot dostępny pod odnośnikiem: http://bit.ly/2stsh51.

 

Reklama telewizyjna Promedica24, 2017

 


Materiały do pobrania:

Promedica24_kampania telewizyjnaKontakt dla mediów

Jesteś przedstawicielem mediów i szukasz informacji o Promedica24? Wyślij zapytanie na poniższy adres e-mail:

media@promedica24.pl

Informujemy również, że Biuro Prasowe udziela odpowiedzi wyłączenie na zapytania mediów.
Klientów bardzo prosimy o skorzystanie z zakładki "Kontakt".

Logo Promedica24

Promedica24_Logo
[kliknij obrazek aby otworzyć w oryginalnym rozmiarze]

Pobierz Plik .zip z kompletem formatów logo
(.ai, .eps, .jpg, .svg)