Biuro prasowe

  1. Promedica24 >
  2. O firmie >
  3. Biuro prasowe >
  4. Promedica24 z nowym domem mediowym i agencją reklamową

Promedica24 z nowym domem mediowym i agencją reklamową

Lider rynku usług opiekuńczych – Promedica24 – rozpoczyna rok od wyboru nowego domu mediowego i agencji reklamowej. Budżet mediowy powierza OMD, oddział Macroscope OMD, a obsługę kreatywną zapewni Soho.

Wybór nowego domu mediowego i nowej agencji reklamowej podyktowany jest nową strategią marketingową firmy. Jak informuje Agnieszka Niedziela, kierownik ds. marketingu w Promedica24, OMD zajmie się planowaniem i zakupem mediów, obliczonych na dotarcie do grupy docelowej marketera, tj. kobiet w średnim wieku, zaś agencja reklamowa Soho odpowiadać będzie za kreacje mające na celu budowę wizerunku firmy jako lidera rynku usług opiekuńczych i podkreślenie możliwości aktywizacji zawodowej osób w średnim wieku.

„Liczymy na wsparcie i świeżość spojrzenia na rosnący rynek opieki. Promedica24 jako lider tego rynku chce budować świadomość nowego zawodu, profesjonalnego opiekuna, i pozyskiwać do współpracy osoby zainteresowane rozwojem zawodowym. Dlatego zdecydowaliśmy się powierzyć wsparcie marketingowe zupełnie nowym partnerom.” – mówi Niedziela.

Promedica24 pracuje nad nowymi kampaniami, opartymi o tradycyjny mix mediów, a także wykorzystującymi akcje niestandardowe. Promedica24 nie podaje wysokości budżetu reklamowego.

 


Materiały do pobrania:


Promedica24 to dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się świadczeniem usług opiekuńczych. W ciągu 10-letniej działalności firmy, do pracy w roli opiekuna seniorów pozyskano ponad 23 tysiące opiekunek, zaś liczba klientów firmy przekroczyła 16 tysięcy. Więcej na www.promedica24.pl


Kontakt dla mediów

Jesteś przedstawicielem mediów i szukasz informacji o Promedica24? Wyślij zapytanie na adres e-mail:

Agnieszka Niedziela
Dyrektor ds. Marketingu
Ag.niedziela@promedica24.pl

lub

media@promedica24.pl

Informujemy również, że Biuro Prasowe udziela odpowiedzi wyłączenie na zapytania mediów.
Klientów bardzo prosimy o skorzystanie z zakładki "Kontakt".

Logo Promedica24

Promedica24_Logo
[kliknij obrazek aby otworzyć w oryginalnym rozmiarze]

Pobierz Plik .zip z kompletem formatów logo
(.ai, .eps, .jpg, .svg)