Lektor języka niemieckiego

Aktualnie poszukujemy lektorów w miejscowościach:

  • Busko-Zdrój
  • Łuków
  • Ostrowiec Świętokrzyski
  • Opole
  • Ożarów
  • Pajęczno
  • Radomsko
  • Siedlce
  • Sokołów Podlaski
  • Stalowa Wola
  • Żary

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie kursów języka niemieckiego dla opiekunów osób starszych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • biegła znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w nauczaniu osób dorosłych
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Oferujemy:

  • atrakcyjne godzinowe wynagrodzenie;
  • elastyczne godziny pracy;
  • pracę w firmie będącej liderem usług opiekuńczych dla osób starszych na rynku europejskim;
  • długofalową współpracę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji poprzez przycisk: Aplikuj

Wyszukaj oferty pracy

Zostaw nam swoje CV!

Chcesz do nas dołączyć, ale nie możesz znaleźć interesującej Cię oferty? Wyślij swoją aplikację, a my rozpatrzymy ją podczas przyszłych projektów rekrutacyjnych.

Akcja Szerlok

Akcja Szerlok to system poleceń na stanowiska w naszych biurach. Jeśli jeden z naszych pracowników biurowych polecił Ci pracę u nas, zgłoś się już teraz.