Młodszy Prawnik

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie wstępnych projektów umów, opinii, wszelkiego rodzaju pism, w tym procesowych;
  • wsparcie działu prawnego w codziennej pracy;
  • organizacja obiegu dokumentów, archiwizacja danych;
  • współpraca z innymi działami Grupy Promedica24;
  • przygotowywanie oraz prowadzenie korespondencji z organami administracji publicznej, w tym przygotowywanie wniosków do KRS;
  • wsparcie procesów związanych z ochroną danych osobowych w Grupie Promedica24.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe prawnicze lub ostatni rok studiów;
  • dobra znajomość języka niemieckiego lub języka angielskiego;
  • obsługa prawniczych baz danych (LEX, LEGALIS, LEX Polonica);
  • umiejętność analitycznego i logicznego myślenia;
  • samodzielność, skrupulatność i dobra organizacja pracy;
  • umiejętność rozwiązywania problemów;
  • doświadczenie w kancelarii prawnej obsługującej spółki prawa handlowego lub doświadczenie pracy w dziale prawnym, w szczególności praktyczne doświadczenie w redagowaniu / opiniowaniu umów (mile widziane);
  • dobra znajomość prawa spółek handlowych oraz cywilnego (mile widziane).

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju, samokształcenia;
  • udział w ciekawych projektach;
  • pracę w sympatycznym i uśmiechniętym zespole pełnym energii do działania;
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny oraz dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego i Karty MultiSport;
  • komfortowe, dobrze wyposażone i usytuowane w dogodnej lokalizacji miejsce pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji poprzez przycisk: Aplikuj

Wyszukaj oferty pracy

Zostaw nam swoje CV!

Chcesz do nas dołączyć, ale nie możesz znaleźć interesującej Cię oferty? Wyślij swoją aplikację, a my rozpatrzymy ją podczas przyszłych projektów rekrutacyjnych.

Akcja Szerlok

Akcja Szerlok to system poleceń na stanowiska w naszych biurach. Jeśli jeden z naszych pracowników biurowych polecił Ci pracę u nas, zgłoś się już teraz.