Ogłoszenie nieaktualne

Młodszy Specjalista ds. Marketingu Lokalnego

Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków:

  • realizacja strategii marketingowej firmy na wyznaczonym obszarze
  • wsparcie oddziałów firmy w zakresie lokalnych działań marketingowych oraz rekrutacyjnych
  • monitorowanie i analiza konkurencji
  • przygotowywanie raportów i prezentacji
  • zarządzanie miesięcznym budżetem
  • opracowywanie, organizacja i koordynowanie eventów, w tym: targów, konferencji, prezentacji – związanych z rekrutacją personelu opiekuńczego

Wymagania:

  • znajomość obszaru Social Media
  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu marketingu
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. marketingu
  • znajomość pakietu MS Office
  • komunikatywność, kreatywność
  • gotowość do podróży służbowych
  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w sympatycznym i uśmiechniętym zespole pełnym energii do działania
  • kompleksowe wdrożenie – nauczymy Cię wszystkiego co najważniejsze
  • wsparcie i pomoc w bieżącej pracy, bo przecież na opiece znamy się najlepiej
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, ubezpieczenie grupowe oraz Kartę MultiSport
  • komfortowe, dobrze wyposażone i usytuowane w dogodnej lokalizacji miejsce pracy

Zainteresowane osoby uprzejmie prosimy o złożenie aplikacji za pomocą linku: Aplikuj

Wyszukaj oferty pracy

Zostaw nam swoje CV!

Chcesz do nas dołączyć, ale nie możesz znaleźć interesującej Cię oferty? Wyślij swoją aplikację, a my rozpatrzymy ją podczas przyszłych projektów rekrutacyjnych.

Akcja Szerlok

Akcja Szerlok to system poleceń na stanowiska w naszych biurach. Jeśli jeden z naszych pracowników biurowych polecił Ci pracę u nas, zgłoś się już teraz.