Praca w Anglii dla opiekunów osób starszych

Promedica24 poszukuje i przygotowuje do pracy opiekunki i opiekunów osób starszych na terenie Anglii. Współpracującym z nami osobom zapewniamy legalną formę zatrudnienia oraz kompleksową organizację pobytu na terenie Anglii.

Jako opiekun seniorów w Anglii będziesz udzielać codziennej, osobistej pomocy swoim pacjentom, mieszkając z nimi w ich domu.

Pomożesz im utrzymywać i poprawiać ich niezależność zapewniając seniorom opiekę emocjonalną i fizyczną. Będziesz pomagać im w codziennych zadaniach, takich jak zakupy, gotowanie i sprzątanie.

Każda opiekunka Promedica24 jest dopasowywana do klienta o podobnych zainteresowaniach i ma zapewnione całodobowe wsparcie zespołu Promedica24.

Twoje obowiązki

Jako opiekun osób starszych w Anglii będziesz odpowiedzialny za

Dotrzymywanie towarzystwa – Wspólne rozmowy i wspólne spędzanie czasu

Utrzymanie higieny osobistej seniora – pomoc w kąpieli, ubieraniu się I w razie potrzeby pomoc w trzymaniu moczu

Pomoc w poruszaniu się – niektórzy pacjenci potrzebują pomocy w poruszaniu się po domu

Nadzorowanie przyjmowania leków – wszystko zgodnie z ustalonym z klienteem planem opieki

Prace domowe – pomoc w domu, taka jak odkurzanie lub pranie ubrań

Żywność i odżywianie – przygotowywanie i gotowanie posiłków

Inne obowiązki – pomoc w zadaniach, takich jak zakupy lub odbieranie recept

Inna pomoc medyczna – zapewniane są dodatkowe szkolenia dotyczące bardziej złożonej pomocy, jak również szkolenia z pierwszej pomocy

Sprawdź co oferujemy i jakie mamy wymagania wobec opiekunów seniorów w Anglii:
  • Będziesz mieszkać ze swoimi klientami przez co najmniej 4-6 tygodni, jednak preferowane są nawet dłuższe zlecenia.
  • Zapewniamy prawo do pracy w pełnym wymiarze czasu pracy w Wielkiej Brytanii.
  • Wymagamy wysokich kwalifikacji językowych. Musisz płynnie pisać i mówić po angielsku.
  • Wymagamy odpowiedniego doświadczenia w sektorze opieki.
  • Mile widziane profesjonalne referencje.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o możliwości pracy jako profesjonalna opiekunka w Anglii, wyślij e-mail do naszego zespołu rekrutacyjnego: career@promedica24.co.uk

lub

wypełnij formularz rejestracyjny dostępny na naszej stronie promedica24.co.uk