Praca dla Opiekunki osób starszych - Plewiska, woj. wielkopolskie

Nr ref: PR-PL-17/9884

Data wyjazdu:2017-11-30

Okres wyjazdu: 2 miesiące

Lokalizacja: Plewiska, woj. wielkopolskie

Znajomość języka:nie dotyczy

Podopieczny

Poszukujemy osób zainteresowanych pracą Opiekunki / Opiekuna do osoby starszej.

Stan zdrowia

  • kłopoty z pamięcią
  • zaburzona orientacja czasowo-przestrzenna
  • choroby układu kostnego
  • problemy z poruszaniem

Obowiązki opiekunki

  • pomoc Podopiecznemu w codziennych czynnościach życiowych
  • przygotowywanie posiłków z uwzględnieniem diety
  • pomoc przy poruszaniu się
  • pomoc przy transferze
  • drobne prace domowe
  • robienie zakupów
  • dotrzymywanie towarzystwa

Pozostałe informacje

  • wymagane doświadczenie w opiece nad osobą starszą (może być nad członkiem rodziny)

Naszym opiekunkom oferujemy

  • Legalna forma współpracy i opłacone składki ZUS
  • Wsparcie opiekuna kontraktu
  • Szybką możliwość podjęcia pracy

Osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do kontaktu:

Numer rejestru agencji zatrudnienia: 6837.

  • Transport bezpośrednio do domu Podopiecznego
  • Zakwaterowanie i wyżywienie w domu Podopiecznego

Pola oznaczone * są wymagane

Zaufany Pracodawca