Praca dla Opiekunki osób starszych - Bamberg

Nr ref: PR-DE-17/9953

Data wyjazdu:2017-09-29

Okres wyjazdu: 1 miesiąc

Lokalizacja: Bamberg, Niemcy

Znajomość języka:średnia

Podopieczny

Poszukujemy Opiekunki/Opiekuna do Pani Neuer (lat 84). Podopieczna jest po operacji zdjęcia zaćmy, przez co lekko niedowidzi. Nie może się też schylać, ani podnosić nic ciężkiego.

Stan zdrowia

  • kłopoty ze wzrokiem

Obowiązki opiekunki

  • pomoc Podopiecznemu w codziennych czynnościach życiowych
  • przygotowywanie posiłków z uwzględnieniem diety
  • drobne prace domowe
  • robienie zakupów
  • dotrzymywanie towarzystwa

Pozostałe informacje

  • dom z ogrodem
  • w pobliżu sklep spożywczy
  • w pobliżu przystanek autobusowy
  • w pobliżu obiekty kulturalne
  • wymagane doświadczenie w opiece nad osobą starszą (może być nad członkiem rodziny)

Naszym opiekunkom oferujemy

  • Legalna forma współpracy i opłacone składki ZUS
  • Transport bezpośrednio do domu Podopiecznego
  • Zakwaterowanie i wyżywienie w domu Podopiecznego

Osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do kontaktu:

Numer rejestru agencji zatrudnienia: 6837.

Pola oznaczone * są wymagane

Zaufany Pracodawca