Praca dla Opiekunki osób starszych, Halle

Nr ref: PR-DE/PL-2018/1544077802

Data wyjazdu:2018-12-27

Okres wyjazdu: 6 tygodni

Lokalizacja: Halle, Niemcy

Znajomość języka:średnia

Podopieczny

Pani H. (lat 80) cierpi na Alzheimera, jest w pełni sprawna ruchowo. Ma lekko zaburzoną orientację czasowo-przestrzenną.

Stan zdrowia

  • kłopoty z pamięcią
  • zaburzona orientacja czasowo-przestrzenna
  • choroba Alzheimera

Obowiązki opiekunki

  • pomoc Podopiecznemu w codziennych czynnościach życiowych
  • przygotowywanie posiłków z uwzględnieniem diety
  • drobne prace domowe
  • robienie zakupów
  • dotrzymywanie towarzystwa

Pozostałe informacje

  • własny pokój dla opiekuna
  • w domu mieszkają też inni domownicy
  • w pobliżu sklep spożywczy
  • w pobliżu przystanek autobusowy
  • w pobliżu obiekty kulturalne
  • wymagane doświadczenie w opiece nad osobą starszą (może być nad członkiem rodziny)

Naszym opiekunkom oferujemy

  • Legalna forma współpracy i opłacone składki ZUS
  • Transport bezpośrednio do domu Podopiecznego
  • Zakwaterowanie i wyżywienie w domu Podopiecznego

Osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do kontaktu:

Numer rejestru agencji zatrudnienia: 6837.

Fields with * are required

Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody więcej+ przez wysłanie maila na adres: daneosobowe@promedica24.pl. lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: +48 22 120 21 00, pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.-ukryj

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dowiedz się więcej

Zaufany Pracodawca