Praca dla Opiekunki osób starszych – Karlsruhe

bonus świąteczny

Nr ref: PR-DE-18/10548

Data wyjazdu:2018-11-30

Okres wyjazdu: 2 miesiące

Lokalizacja: Karlsruhe, Niemcy

Znajomość języka:bardzo dobra

Podopieczny

Pani A. (97 lat), choruje na nadciśnienie, niewydolność serca, osteoporozę i demencję. Występują umiarkowane problemy ze słuchem i wzrokiem. Orientacja czasowa jest poważnie zakłócona, przestrzenna oraz osobowa są umiarkowanie zaburzone. Poruszanie odbywa się przy pomocy rollatora. Wymagana jest całkowita pomoc przy transferze. Osoba do objęcia opieką wymaga częściowego wsparcia przy myciu, pielęgnacji ciała, ubieraniu/rozbieraniu się. Występują trudności w przeżuwaniu i przełykaniu pokarmów. Nie jest stosowana żadna specjalistyczna dieta. Noce przesypiane są bezproblemowo. Obecnie osoba do objęcia opieką przechodzi ergoterapię. Mieszka sama w domu. Najbliższe sklepy oddalone są o 10 minut od miejsca zamieszkania.

Stan zdrowia

  • kłopoty ze wzrokiem
  • kłopoty ze słuchem
  • zaburzona orientacja czasowo-przestrzenna
  • demencja
  • choroby układu krążenia
  • choroby układu kostnego
  • nadciśnienie

Obowiązki opiekunki

  • pomoc Podopiecznemu w codziennych czynnościach życiowych
  • pomoc przy transferze
  • drobne prace domowe
  • robienie zakupów
  • dotrzymywanie towarzystwa

Pozostałe informacje

  • fizjoterapia na miejscu
  • do dyspozycji na miejscu rollator
  • własny pokój dla Opiekuna
  • dom z ogrodem
  • w pobliżu sklep spożywczy
  • wymagane doświadczenie w opiece nad osobą starszą (może być nad członkiem rodziny)

Naszym opiekunkom oferujemy

  • Legalna forma współpracy i opłacone składki ZUS
  • Transport bezpośrednio do domu Podopiecznego
  • Zakwaterowanie i wyżywienie w domu Podopiecznego

Osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do kontaktu:

Numer rejestru agencji zatrudnienia: 6837.

Fields with * are required

Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody więcej+ przez wysłanie maila na adres: daneosobowe@promedica24.pl. lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: +48 22 120 21 00, pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.-ukryj

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dowiedz się więcej

Zaufany Pracodawca