Praca dla Opiekunki osób starszych – Magdeburg

bonus świąteczny

Nr ref: PR-DE-18/10546

Data wyjazdu:2018-11-29

Okres wyjazdu: 2 miesiące

Lokalizacja: Magdeburg, Niemcy

Znajomość języka:średnia

Podopieczny

Pani F. (85 lat) cierpi na nadciśnienie, ma początki demencji, depresję, prawa strona ciała jest sparaliżowana po udarze. Obecnie przychodzi pielęgniarz, jego wizyty będą nadal kontynuowane po przyjeździe Opiekunki/a. Poruszanie odbywa tylko przy pomocy wózka inwalidzkiego, wymagana jest całkowita pomoc przy transferze. Występują umiarkowane problemy z mową, słuchem i wzrokiem, Pani Franziska nosi okulary i aparat słuchowy. Do dyspozycji na miejscu jest podnośnik do wanny, winda schodowa, wózek inwalidzki. Podopieczna wymaga pomocy przy myciu i ubieraniu. Mieszka sama w domu jednorodzinnym. Najbliższe sklepy oddalone są o około 10 minut od miejsca zamieszkania Podopiecznej.

Stan zdrowia

  • kłopoty ze wzrokiem
  • kłopoty ze słuchem
  • kłopoty z mową
  • demencja
  • choroby układu krążenia
  • nadciśnienie
  • udar mózgu

Obowiązki opiekunki

  • pomoc Podopiecznemu w codziennych czynnościach życiowych
  • pomoc przy transferze
  • drobne prace domowe
  • robienie zakupów
  • dotrzymywanie towarzystwa

Pozostałe informacje

  • rehabilitacja na miejscu
  • do dyspozycji na miejscu wózek inwalidzki
  • własny pokój dla Opiekuna
  • dom z ogrodem
  • w pobliżu sklep spożywczy
  • wymagane doświadczenie w opiece nad osobą starszą (może być nad członkiem rodziny)

Naszym opiekunkom oferujemy

  • Legalna forma współpracy i opłacone składki ZUS
  • Transport bezpośrednio do domu Podopiecznego
  • Zakwaterowanie i wyżywienie w domu Podopiecznego

Osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do kontaktu:

Numer rejestru agencji zatrudnienia: 6837.

Fields with * are required

Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody więcej+ przez wysłanie maila na adres: daneosobowe@promedica24.pl. lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: +48 22 120 21 00, pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.-ukryj

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dowiedz się więcej

Zaufany Pracodawca