od zaraz!

Wyjedź w sierpniu i zgarnij bonus letni 350€

Ogłoszenie nieaktualne
Pan  Adolf  na kłopoty z pamięcią, nadciśnieniem oraz  inkontynencją. Potrzeba pomocy przy codziennych czynnościach życiowych.  Pan Adolf porusza się samodzielnie , jedynie potrzebuje asekuracji na schodach. Lubi oglądać telewizję i spędzać czas w ogrodzie.
Pan Adolf jest samotną osobą mieszka w domu jednorodzinnym. Opiekun na kontrakcie, będzie miał własny pokój na piętrze, dostep do Internetu, własna łazienka. W pobliżu znajdują się sklepy spożywcze, park oraz przystanek autobusowy. Obowiązkiem opiekuna będzie  dotrzymywanie towarzystwa, drobne prace domowe, pomoc Podopiecznemu w codziennych czynnościach życiowych.

Nr ref: PR-DE/PL-2022/07299215, Numer rejestru agencji zatrudnienia: 6837.

Zgłoś się do nas, przedstawimy Ci oferty

Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody + zobacz więcej
Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dowiedz się więcej


Gdzie?
Od kiedy?
08 sierpnia 2022
Wymagana znajomość języka
Dobra
Udogodnienia
Darmowy transport do domu podopiecznego
Zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego

Opis oferty

Pan  Adolf  na kłopoty z pamięcią, nadciśnieniem oraz  inkontynencją. Potrzeba pomocy przy codziennych czynnościach życiowych.  Pan Adolf porusza się samodzielnie , jedynie potrzebuje asekuracji na schodach. Lubi oglądać telewizję i spędzać czas w ogrodzie.
Pan Adolf jest samotną osobą mieszka w domu jednorodzinnym. Opiekun na kontrakcie, będzie miał własny pokój na piętrze, dostęp do Internetu, własna łazienka. W pobliżu znajdują się sklepy spożywcze, park oraz przystanek autobusowy. Obowiązkiem opiekuna będzie  dotrzymywanie towarzystwa, drobne prace domowe, pomoc Podopiecznemu w codziennych czynnościach życiowych.

Podstawowe informacje

Prezentujemy kilka podstawowych informacji o podopiecznym.

  • Płeć: mężczyzna
  • Wiek: 80lat
  • Wzrost: 170cm
  • Waga: 65kg

Stan zdrowia podopiecznego

Podopieczny cierpi na następujące choroby i zaburzenia:

  • inkontynencja
  • kłopoty z pamięcią
  • nadciśnienie

Udogodnienia

Dom jednorodzinny

W pobliżu obiekty kulturalne

W pobliżu przystanek autobusowy

W pobliżu sklep spożywczy

Własny pokój dla Opiekuna

Wymagane doświadczenie w opiece nad osobą starszą

Twój zakres obowiązków

Robienie zakupów

Wyjście po sprawunki to istotna część pracy opiekuna osoby starszej. Osoba opiekująca się seniorem cyklicznie otrzymuje od rodziny Podopiecznego przeznaczone na ten cel pieniądze i zazwyczaj sama decyduje o tym, jak często chodzi na zakupy. Warto wiedzieć, że poza robieniem zakupów Opiekun może być poproszony o załatwienie innych spraw w imieniu seniora np. w urzędzie czy na poczcie.

Drobne prace domowe

Powinnością każdego Opiekuna i Opiekunki jest utrzymanie czystości wokół Podopiecznego. Do drobnych prac domowych zaliczyć możemy na przykład ścielenie łóżka, umycie naczyń po posiłku oraz pranie i prasowanie odzieży.

Pomoc Podopiecznemu w codziennych czynnościach życiowych

Skrupulatna dbałość o higienę seniora to istotny element pracy każdego opiekuna.

Podopieczni najczęściej potrzebują pomocy w czynnościach takich jak codzienne ubieranie się, toaleta całego ciała, mycie zębów oraz włosów.

Dotrzymywanie towarzystwa

Dotrzymywanie towarzystwa osobie starszej nie wymaga żadnych specjalistycznych umiejętności. Często wystarczą dobre chęci i pozytywne nastawienie. Wspólnie spędzony czas można przeznaczyć na aktywizację seniora i rozwijanie wspólnych pasji, takich jak pielęgnacja roślin czy spacery na świeżym powietrzu.

Dotrzymywanie towarzystwa seniorowi ma zbawienny wpływ na samopoczucie seniora – daje też możliwość budowania pozytywnej relacji między przedstawicielami różnych pokoleń.