Praca dla Opiekunki osób starszych - Otwock, woj. mazowieckie

Nr ref: PR-PL-18/10018

Data wyjazdu:2018-07-31

Okres wyjazdu: 1 miesiąc

Lokalizacja: Otwock, woj.mazowieckie

Podopieczny

Poszukujemy osób zainteresowanych pracą Opiekunki / Opiekuna do osoby starszej.

Stan zdrowia

  • choroby układu kostnego
  • nadciśnienie
  • choroba Alzheimera
  • problemy z poruszaniem

Obowiązki opiekunki

  • pomoc Podopiecznemu w codziennych czynnościach życiowych
  • przygotowywanie posiłków z uwzględnieniem diety
  • drobne prace domowe
  • robienie zakupów
  • dotrzymywanie towarzystwa

Pozostałe informacje

  • własny pokój dla Opiekuna
  • wymagane doświadczenie w opiece nad osobą starszą (może być nad członkiem rodziny)

Naszym opiekunkom oferujemy

  • Legalna forma współpracy i opłacone składki ZUS
  • Wsparcie opiekuna kontraktu
  • Szybką możliwość podjęcia pracy

Osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do kontaktu:

Numer rejestru agencji zatrudnienia: 6837.

Fields with * are required

Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody więcej+ przez wysłanie maila na adres: daneosobowe@promedica24.pl. lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: +48 22 120 21 00, pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.-ukryj

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dowiedz się więcej

Zaufany Pracodawca