1. Opieka dla seniora >
  2. Artykuły >
  3. Nikt nie powinien być samotny w święta!

Nikt nie powinien być samotny w święta!

28-11-2016
 

Nikt nie powinien być sam na Święta!

Święta to czas radości i miłości, zaś ich wyjątkowość w głównej mierze opiera się na ich rodzinnym charakterze. Przygotowywanie posiłków, ubieranie choinki czy obdarowywanie prezentami, to wszystko jest magiczne pod warunkiem, że mamy z kim dzielić te chwile. Jednak nie dla wszystkich czas świąt jest radosny, wielu seniorów spędza je samotnie…

To właśnie w czasie świąt do szpitali i placówek medycznych zgłasza się najwięcej samotnych starszych osób, dla których jest to sposób na ucieczkę od samotności, do miejsca, gdzie otrzymają opiekę i nie będą zdani sami na siebie.

Święta seniora nie powinny być samotne

Nie zawsze możemy spędzić święta z naszymi rodzicami lub dziadkami, dlatego, aby Twoi bliscy nie czuli się samotni i opuszczeni Promedica24 oferuje opiekę z zamieszkaniem.

Nasz opiekun jest obecny przy seniorze cały czas, pomaga mu i towarzyszy. Senior zaś czuje się bezpiecznie, przebywa we własnym domu, przy pełnym wsparciu ze strony opiekuna nie czuje się samotny i może cieszyć się magią świąt.

Doświadczeni w opiece nie tylko od święta

Nikt nie powinien być sam na Święta!Przez ostatnie 12 lat Promedica24 zapewniła opiekę blisko 21 000 seniorów z Niemiec, Polski i Wielkiej Brytanii. Dzięki tak długiemu doświadczeniu na rynku europejskim jesteśmy ekspertem w opiece nad seniorami. Jesteśmy członkiem Sekcji Agencji Opieki (SAO) oraz zostaliśmy wyróżnieni wieloma certyfikatami m.in. TÜV Rheinland, Firma Godna Polecenia, Solidny Pracodawca 2016, Odpowiedzialny Pracodawca.

Dowiedz się więcej o ofercie opieki dla seniorów.

Zapraszamy do kontaktu z nami!

 

Wybierz profesjonalną opiekę dla Twoich najbliższych. Pozwól im zachować dotychczasowy styl życia!

Nasze usługi opiekuńcze charakteryzuje:

  • Wysoka jakość wykonywanych usług
  • Wykwalifikowana kadra opiekuńcza
  • Szybkość organizacji opieki
  • Kompleksowość

Zamów usługę opieki całodobowej i godzinowej

Zgłoś się »

Zgłoś się do nas. Bezpłatnie oddzwonimy!

Fields with * are required

Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody [więcej] poprzez wysłanie maila na adres: daneosobowe@promedica24.pl lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: +48 22 120 21 00. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.[ukryj]

Administratorem Państwa danych jest spółka Senior24 DE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94.
Dowiedz się więcej