Bolesławiec

  1. Promedica24 >
  2. Bolesławiec

Oddział w Bolesławcu

Rynek 3/8
(po prawej stronie ratusza)

pn-pt / 9:00-17:00

W naszym oddziale w Bolesławcu możemy napić się pysznej kawy z tradycyjnej filiżanki wykonanej z ceramiki produkowanej w Bolesławcu. Miasto znane z ceramiki przez cały rok przyciąga wielu turystów. Oprócz licznych sklepów z oryginalną, ręcznie malowaną ceramiką warto odwiedzić liczne muzea oraz wziąć udział w organizowanym co roku Święcie Ceramiki.

Oddział Promedica24 mieści się w samym sercu tego pięknego miasteczka – przy ulicy Rynek 3/8. Każdą osobę zainteresowaną pracą jako opiekunka osób starszych serdecznie przywita zawsze uśmiechnięta rekruterka Ilona oraz dwie menedżerki kontraktu.

Jak do nas trafić

Oddział Promedica24 w Bolesławcu mieści się przy ul. Rynek 3/8, po prawej stronie ratusza.

Obszar naszego działania

Biuro w Bolesławcu obsługuje rejon powiatów: jeleniogórskiego, lubańskiego, zgorzeleckiego, bolesławieckiego, lwóweckiego.

Zadzwoń do nas

Biuro:
+48 75 619 69 24

Tel. komórkowy:
+48 519 690 458

Podaj nam swoje dane,
my zadzwonimy do Ciebie

Zgłoś się do nas. Bezpłatnie oddzwonimy!

Fields with * are required

Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody więcej+ przez wysłanie maila na adres: daneosobowe@promedica24.pl. lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: +48 22 120 21 00, pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.-ukryj

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dowiedz się więcej



Polecane oferty pracy dla opiekunek

więcej »