Bydgoszcz

  1. Promedica24 >
  2. Bydgoszcz

Oddział w Bydgoszczy

ul. Gdańska 92

pn-pt / 9:00-17:00

Zapraszamy do naszego Biura w Bydgoszczy – największego miasta województwa kujawsko-pomorskiego. Położonego nad rzeką Brdą i Kanałem Bydgoskim, od wschodu graniczącego z Wisłą.
Mało kto wie, że Bydgoszcz należy do miast o największej liczbie (aż 31 parków) i powierzchni parków w Polsce (drugie miejsce po Warszawie). W północnej części miasta znajduje się największy park miejski w Polsce – Leśny Park Kultury i Wypoczynku „Myślęcinek”. W centrum miasta z kolei znajduje się słynąca z „zielonego klimatu” Wyspa Młyńska.
Biuro w Bydgoszczy mieści się na ulicy Gdańskiej – głównej, reprezentacyjnej ulicy miejskiej położonej na terenie Śródmieścia. Ciekawostką jest, iż w samym budynku biura (na ul. Gdańskiej 92) w czerwcu 1921 r. mieszkał sam Józef Piłsudski.
Biuro w Bydgoszczy obsługiwane jest przez Specjalistów ds. rekrutacji – Julię Nowakowską i Joannę Sas-Zelazko, jak również przez Menedżerów Kontraktu. Nasze Rekruterki odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące pracy w charakterze Opiekuna Osoby Starszej w Niemczech lub w Anglii. Z kolei Menedżerowie Kontraktu są wsparciem i pomocą dla naszych stałych Opiekunek.

Jak do nas trafić

Jak już wspomniano, nasze biuro znajduje się na ulicy Gdańskiej 92. Budynek sąsiaduje z Przychodnią Gdańską. Wejście do biura jest od strony bocznej. W pobliżu znajduje się przystanek Gdańska – Chodkiewicza.

Obszar naszego działania

Oddział w Bydgoszczy aktualnie rekrutuje na terenie powiatu bydgoskiego, soleckiego, nakielskiego, żnińskiego, chełmińskiego, świeckiego, inowrocławskiego i mogileńskiego.

Zadzwoń do nas

Infolinia pn-sb / 8:00-20:00
+48 52 344 97 34

Tel. do rekrutera pn-pt / 9:00-17:00
+48 502 912 911

Podaj nam swoje dane,
my zadzwonimy do Ciebie

Zgłoś się do nas. Bezpłatnie oddzwonimy!

Fields with * are required

Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody więcej+ przez wysłanie maila na adres: daneosobowe@promedica24.pl. lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: +48 22 120 21 00, pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.-ukryj

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dowiedz się więcej


Nasze wydarzenia:

Niemiecki od podstaw - Inowrocław

Rodzaj wydarzenia Kurs językowy

Oddział Bydgoszcz

Niemiecki od podstaw - Bydgoszcz

Rodzaj wydarzenia Kurs językowy

Oddział BydgoszczPolecane oferty pracy dla opiekunek

więcej »