Zadzwoń: 22 250 55 00

MAMY DLA CIEBIE PRACĘ!

bezpieczną, legalną, z ubezpieczeniem

Zostaw swoje dane. Oddzwonimy!

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Warto z nami pracować

Praca z Promedica24 to możliwość skorzystania z usług firmy posiadającej największą sieć zatrudnienia w Europie, w branży opiekuńczej. Pokazujemy, że praca z osobami starszymi może dawać przyjemność. Osoby, które w ten sposób pracują, poznają co to znaczy robić coś dobrego dla drugiej osoby i jak ważne jest pomaganie sobie nawzajem, a dodatkowo budują swoją stabilność finansową.

Jesteś zainteresowana?
Dowiedz się dlaczego Promedica24 to idealne rozwiązanie dla Ciebie:

  1. Gwarancja legalnej i bezpiecznej pracy – umowa obejmuje opłacenie składek ZUS oraz dodatkowych ubezpieczeń zdrowotnych w przypadku opiekunek/ów wyjeżdżających za granicę.
  2. Elastyczna długość wyjazdów – pobyty trwają 1 miesiąc lub dłużej. Praca, jak i zakwaterowanie odbywają się w domu podopiecznego.
  3. Przeszkolenie i wsparcie – bezpłatne przygotowanie opiekuńcze i szkolenia językowe. Podczas wyjazdu zapewniamy stały kontakt z koordynatorem. W każdej chwili zyskujesz nasze wsparcie.
  4. Atrakcyjne zarobki i terminowe wypłaty – przelew wynagrodzenia odbywa się w terminie, zyskując gwarancję opłacenia składek ZUS zapewniasz bezpieczeństwo sobie i swoim najbliższym.

Dowiedz się więcej:

Etapy rekrutacji

W Promedica24 dajemy szansę każdemu, kto chce podjąć pracę w charakterze opiekunki osób starszych. Dowiedz się jak wygląda rekrutacja w Promedica24:

zgłoszenie kandydatury

1 - Zgłoszenie kandydatury

Jeżeli chcesz rozpocząć pracę jako opiekunka osób starszych, skontaktuj się z nami. Możesz to zrobić na dwa sposoby:

Po otrzymaniu wiadomości, nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h.

rozmowa telefoniczna

2 - Rozmowa telefoniczna

W trakcie rozmowy nasz konsultant przedstawi Ci bliżej naszą firmę oraz poinformuje, jakie są wymagania i zasady zatrudnienia. Zapyta o Twoje doświadczenie w opiece i znajomość języka niemieckiego. Po pomyślnie przeprowadzonej rozmowie telefonicznej zostaniesz zaproszona na spotkanie rekrutacyjne w naszym oddziale.

spotkanie rekrutacyjne

3 - Spotkanie rekrutacyjne

W trakcie spotkania omówimy zasady współpracy i zaproponujemy Ci najkorzystniejszą ofertę pracy.

Po dopełnieniu formalności, wybierasz najlepszą dla Ciebie ofertę i uzgadniasz termin wyjazdu. Kierowca przyjeżdża pod Twoje miejsce zamieszkania i zawozi Cię bezpośrednio pod dom podopiecznego.

Opinie o Promedica24

Pewnego dnia będąc w urzędzie Pośrednictwa Pracy, zobaczyłam plakat reklamujący „Promedicę 24”. Postanowiłam zostać opiekunką osób starszych. Dzięki pracy w „Promedica24” osiągnęłam cel w życiu, radość niesienia pomocy innym, dobre pieniądze i szacunek innych ludzi.

Iwona Krzeczkowska – Region Poznań

Wybrałam znaną i duża firmę Promedica24. Pracując w Niemczech z Promedica24 udało mi się osiągnąć cele, których nie wypracowałabym będąc na etacie w kraju. Teraz dzięki wykonywanej pracy mogę poznawać wciąż nowe miejsca, stać mnie również, aby spędzać urlopy za granicą. Nie muszę się już liczyć z każdym groszem. Zarabiam dostatecznie dużo aby spełniać swoje zachcianki i marzenia.

Ewa Palusińska Region Katowice

Wypełnij formularz

** 7500 zł - kwota za świadczenie usług w Wielkiej Brytanii, za miesiąc pracy, przy bardzo dobrej znajomości języka angielskiego.
5100 zł - kwota za świadczenie usług w Niemczech, za miesiąc pracy, przy bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego.