Opiekunka – zawód z przyszłością


Promedica24: opinie o firmie

Poznaj historie naszych opiekunek

Od kilku lat pracuję jako opiekunka osób starszych. Często wyjeżdżałam za granicę i pracowałam na czarno. Myślałam, że to jest korzystniejsze, niestety miałam przykre doświadczenia, był stres i obawa. Wolę więc legalną i pewną pracę w Promedice.

Małgorzata

Mój pierwszy wyjazd wiązał się ze strachem, ale i z nadzieją, było OK. Dziękuję, że w moim wieku mogłam znaleźć jeszcze pracę i czuję się potrzebna. Teraz, kiedy wyjeżdżam kolejny raz i jestem w busie, i widzę koleżanki, że są zdenerwowane pocieszam je i mówię, że nie ma się czego bać, jest super.

Alina

Mam 55 lat, jestem pełna entuzjazmu i chęci do działania. Kiedy pracowałam w kraju nie mogłam sobie pozwolić na zagraniczne wojaże. Teraz podjęłam decyzję – zaufałam Promedice24. Zarobione pieniądze przeznaczam na realizację moich zamierzeń, moich planów, zachcianek. Pozostając w kraju, nie byłoby to możliwe.

Anna

Zanim podjęłam decyzję o współpracy z Promedicą długo się wahałam, po takim czasie nie żałuję tej decyzji. Praca w Promedice daje mi poczucie dużego bezpieczeństwa, wiem że to jest praca legalna, że każdy wyjazd jest sprawdzony. Otrzymujemy kontrakty z ustalonymi warunkami i zawsze mogę zadzwonić do pracowników Promediki. Zawsze uzyskuję u nich pomoc, poradę. Mogę porozmawiać z własnym opiekunem i o nic się nie muszę martwić.

Małgorzata

Pracując w Promedice, zarabiam pieniądze, poznaję nowych ludzi i ich obyczaje, kiedy mam chwilę wolnego czasu chodzę na spacery, zwiedzam i uczę się języka niemieckiego. Utrzymuję też stały kontakt z moją rodziną, synami i wnuczką. Rozmawiamy przez komórkę i Internet. Jestem bardzo zadowolona z mojej pracy.

Małgorzata

Wybrałam Promedica24. Firma pewna, z dużym doświadczeniem. Zadzwoniłam i spróbowałam swoich sił. Zdałam egzaminy i zostałam zatrudniona. Mogę nadal pracować. Nie siedzę w domu, jestem przydatna innym ludziom. A na dodatek zarabiam pieniądze, jakich w kraju nie zarobię.

Danuta – Oddział Poznań

Przejrzałam oferty pracy i wybór padł na Promedica24. Zgłosiłam się i zyskałam wiele. Teraz mam pracę, korzystne zarobki i wiele możliwości rozwoju na polu zawodowym. Jednocześnie poznaje nowe miejsca, obyczaje, kulturę i ludzi.

Beata – Oddział Gdańsk

Wyjazd na mój pierwszy kontrakt wspominam jako strach pomieszany z nadzieją. Ale dałam radę! Dziękuję ci „Promedico” za szansę, że w moim wieku mogę czuć się potrzebna, doceniana za moją pracę. Teraz, gdy jadę do pracy i widzę w busie koleżanki niepewne, zdenerwowane pierwszym kontraktem, z czystym sercem mogę dodać im otuchy.

Grażyna - Oddział Szczecin

Nie mam zmysłu organizacyjnego. Nie wiem, jak ustalać warunki pracy, stawki, jakie mogą być przywileje, a jakie obowiązki. Dlatego, powierzyłam to wszystko firmie Promedica24. Otrzymuję kontrakt z ustalonymi warunkami, datę wyjazdu, środek transportu, bilet, datę powrotu, a także wiem, że w każdej chwili mogę otrzymać poradę lub pomoc.

Halina – Oddział Wrocław

Wśród wielu firm wybrałam właśnie Promedica24. Tu nikt mi nie powiedział, że jestem za stara. Wręcz przeciwnie, mój wiek jest właściwy. Znów czuję się wartościowym człowiekiem. Ta praca daje mi poczucie bezpieczeństwa, a także wiele satysfakcji.”

Danuta – Oddział Warszawa