Mamy dla Ciebie proste rozwiązanie na dodatkową pensję!

Zarób nawet  12 500 zł  na rękę + bonus do 200 euro w 60dni!

Promedica24

Wypełnij formularz.
Bezpłatnie do Ciebie oddzwonimy!

Upewnij się, że wszystkie wymagane pola są uzupełnione

Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody więcej+ przez wysłanie maila na adres: daneosobowe@promedica24.pl. lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: +48 22 120 21 00, pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.-ukryj

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dowiedz się więcej

Zastanawiasz się jak możesz dobrze dorobić? A może masz już dość niskich zarobków i potrzebujesz zastrzyku gotówki?

Każdego dnia zgłaszają się do nas osoby z tymi samymi problemami. Mamy dla nich atrakcyjne rozwiązanie, dzięki któremu mogą solidnie doładować domowy budżet. Każdy znający niemiecki chociażby na poziomie komunikatywnym może zarobić od 6 000 zł do 12 500 zł na rękę za kontrakt na 60 dni + gwaratnowany bonus do 200 euro! A dla osób, które nie znają języka zapewniamy kursy językowe, a po nich pracę!

Wydaje Ci się niemożliwe? Pewnie zastanawiasz się, gdzie oferują taką pracę.

Odpowiedź jest prosta. Osoby, które zarabiają duże pieniądze wyjeżdżają do Niemiec opiekować się seniorami. Jest to dla nich bardzo korzystne rozwiązanie, ponieważ:

 • mogą zarobić dodatkowe pieniądze, teraz nawet 12 500 zł na rękę + bonus do 200 euro,
 • nie musza martwić się o zakweterowanie, wyżywienie, transport z i do Polski – wszystko zapewniamy,
 • oszczędzają na kosztach życia,
 • sami decydują, kiedy i na jak długo chcą wyjechać,
 • całodobowo mogą liczyć na nasze wsparcie.

A co Ciebie motywuje do podjęcia pracy?

Ta praca jest idealna dla 3 grup osób, które:

 1. Chcą wreszcie dobrze zarobić. Mają dość niewystarczających dochodów za ciężką pracę.
 2. Szukają pracy na stałe lub dorywczo – sami chcą decydować o swojej pracy - kiedy chcą pracować, a kiedy spędzać czas z rodziną.
 3. Nie boją się zmian i chcą czegoś więcej od życia.

TRZY GWARANCJE – 100% bezpieczeństwa, legalności i wsparcia!

Promedica24 to sprawdzona firma, działająca na Polskim rynku od 2004 roku. W tym czasie zaufało nam 34 000 opiekunek, które odmieniły swoje życie na lepsze. Wszystkie oferty pracy są legalne i sprawdzone, a wyjeżdżające z nami opiekunki mają zagwarantowane całodobowe wsparcie opiekuna kontraktu! To dzięki temu jesteśmy najczęściej wybieraną firmą opiekuńczą w Polsce!


Liczba ofert pracy ograniczona!
Na Twoje zgłoszenie czekamy do: 05.12.2020

BEZPIECZNA PRACA:

Ze względu na zwiększoną zachorowalność na COVID-19 wdrożyliśmy nowe standardy rekrutacji, transportu i pracy w Niemczech:

 • Bezpieczna rekrutacja przez telefon lub w zdezynfekowanym biurze, w odległości 2m od rekrutera
 • Każda nasza opiekunka przed podjęciem pracy ma wykonywany test na COVID-19. dzięki temu nie będziesz musiała przechodzić kwarantanny na terenie Niemiec. Masz też pewność, że Twoja praca będzie bezpieczna!
 • Podróż do Niemiec odbywa się małymi, firmowymi busami w małych grupach. Jesteś odbierana spod Twojego domu i zawożona pod dom Podopiecznego. Bez narażania na kontakt z dużą grupą osób. Każdemu przed rozpoczęciem jazdy mierzona jest temperatura. Busy są ozonowane oraz wyposażone w płyny i chusteczki antybakteryjne.
 • Podopieczni jak i ich rodziny zostały poinformowane o naszych zaleceniach. Dbają o bezpieczeństwo i zdrowie Podopiecznego oraz Opiekuna. W przypadku pojawienia się objawów choroby, zarówno Podopieczny jak i Opiekun otrzyma najlepsze i najszybsze wsparcie Niemieckiej służby zdrowia.