O firmie

Historia Promedica24

Od momentu założenia Grupy Promedica24 w Polsce w 2004 roku, zawsze byliśmy odpowiedzialni i zrównoważeni w naszych działaniach. Grupa Promedica24 jest liderem na rynku usług opiekuńczych dla osób starszych w Niemczech, Anglii i Polsce. Już od 17 lat z dumą wyznaczamy standardy w branży, konsekwentnie realizując naszą misję. Wyróżnia nas doświadczenie, elastyczność, profesjonalizm i ogromna wrażliwość na potrzeby naszych klientów. Dla nas każdy człowiek jest wyjątkowy, dlatego do każdego podchodzimy indywidualnie, lecz z jednakową troską.

Misja firmy

Jako lider rynku opieki domowej w Europie, oferujemy profesjonalną i dostępną alternatywę dla domów opieki. Dostarczamy opiekę na najwyższym poziomie, dlatego dokładamy starań aby rekrutować i podnosić kwalifikacje naszej kadry opiekuńczej.

Nasze usługi

Świadczymy usługi opiekuńcze dla klientów na terenie Niemiec, Wielkiej Brytanii i Polski. W ich imieniu poszukujemy i przygotowujemy do pracy kandydatów z Polski, Rumunii i Bułgarii, zapewniając im legalną formę współpracy oraz organizując pobyt za granicą. Już ponad 40.500 opiekunek i opiekunów zdecydowało się podjąć z nami współpracę za granicą, obdarzając nas swoim zaufaniem

Korzyści

Naszym opiekunom gwarantujemy:

Wysokie zarobki, specjalne bonusy.

Bezpieczną i legalną pracę.

Szkolenia opiekuńcze podnoszące kwalifikacje.

Szkolenia językowe (także od podstaw).

Naszym podopiecznym zapewniamy:

Bezpieczeństwo i komfort funkcjonowania w ich własnym domu.

Opiekę wykwalifikowanego opiekuna.

Minimum formalności i szybką organizację opieki.

Gwarantujemy satysfakcję ze współpracy z nami – aż 94% zadowolonych Klientów!

Zaufało nam już 31.100 klientów.

Stale rozwijamy sieć franczyzową. Wspólnie kształtujemy rynek usług opiekuńczych i odnosimy sukcesy.

Nasi partnerzy franczyzowi odwiedzają rocznie tysiące klientów. Jesteśmy dzięki temu blisko nich, znamy ich potrzeby i możemy doradzić, dobrać odpowiednią usługę, a także służyć wsparciem podczas całej naszej współpracy.

Zgłoś się do pracy

Zgłoś się do nas – znajdziemy dla Ciebie pracę i Cię do niej przygotujemy
Zadzwonimy do Ciebie w dogodnym dla Ciebie terminie
Na ten adres e-mail wyślemy przypomnienie o rozmowie
Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody + zobacz więcej
Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dowiedz się więcej