O firmie

Promedica24>O firmie>Jakość i certyfikaty

Jakość i certyfikaty

Jako lider na rynku usług opiekuńczych dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi były na najwyższym poziomie.

  • Wspieramy rozwój naszych Pracowników.
  • Stale podnosimy kompetencje naszych Opiekunek.
  • Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie.

W ciągu roku przechodzimy pozytywnie liczne audyty wewnętrzne i zewnętrzne organizowane przez instytucje certyfikujące.

Nasze nastawienie na jakość i ciągłą pracę nad doskonaleniem kompetencji naszych pracowników zapewnia nam bardzo dobrą organizację wewnętrzną oraz świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Jesteśmy wieloletnim członkiem:

SAO SAZ AHK
Sekcja Agencji Opieki (SAO) Stowarzyszenie Agencji Zatrudnienia (SAZ) Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa (AHK)

Nasze certyfikaty:

Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia zaświadcza o legalności prowadzonej przez nas działalności.

                    pmagencja-001

Certyfikat jakości ISO 9001:2008 to poświadczenie wysokiej jakości stosowanych w organizacji procesów w zakresie rekrutacji kandydatów do pracy jako opiekun osób starszych oraz oferowanych usług w tym zakresie. ISO 9001:2008 ukierunkowane jest na zrozumienie oraz zrealizowanie potrzeb klienta w danej organizacji.

9001-PL

Certyfikat QSBB TÜV Rheinland to potwierdzenie jakości usług realizowanych przez Promedica24 w opiece nad osobami niesamodzielnymi. Został on przyznany również w kontekście rekrutacji i szkoleń opiekunów dla wykonywanych umów.

9105079467_202596

Certyfikat Świadomego Przedsiębiorcy przyznany został za nasze zaangażowanie w ochronę środowiska i aktywne wspieranie działań ekologicznych. Certyfikat ten jest wyróżnieniem dla firm, które angażują się w ochronę środowiska naturalnego. W Promedica24 czujemy się odpowiedzialni za środowisko naturalne.

 Certyfikat Świadomego Przedsiębiorcy 650

Certyfikat „Firma Godna Polecenia” przyznany przez Biuro Promocji Gospodarczej i Certyfikacji w Poznaniu w porozumieniu z Poznańską Wyższą Szkołą Biznesu oraz Wielkopolskim Związkiem Pracodawców LEWIATAN.

fgp-001

Nagroda „Solidny Pracodawca”, która wyłania i promuje firmy cechujące się wzorcową polityką personalną przekładającą się na wysoką jakość produktów i usług. Szczególnie docenionym i wzbudzającym największe zainteresowanie Kapituły Konkursu został projekt MOBILNEJ REKRUTACJI prowadzonej przez Promedica24.

Solidny Pracodawca Roku 2016

Nagroda „Odpowiedzialny Pracodawca – Lider HR 2016”, to ogólnopolski Program, który promuje właściwe wzorce zatrudnienia. Nagroda i godło są dla naszych Opiekunek i Opiekunów gwarancją godnego polecenia, rzetelnego i wiarygodnego pracodawcy, który tworzy bezpieczne i stabilne miejsca pracy. Dzięki temu mogą Państwo liczyć na zaufanego i sprawdzonego Partnera.

Solidny Pracodawca Roku 2016

 

Zadzwoń do nas:

22 250 55 00


poniedziałek - niedziela / 8:00 - 20:00

Zostaw dane. Oddzwonimy:

Pola oznaczone * są wymagane

Centrala Promedica24

Al. Jerozolimskie 94

00-807 Warszawa

Telefon: +48 22 44 87 222

E-mail:

Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest certyfikowana w zakresie rekrutacji opiekunek osób starszych (DEKRA) oraz zarządzania jakością w opiece nad osobami niesamodzielnymi (TÜV Rheinland).