Wyszukaj w serwisie

Jakość i certyfikaty

Polityka jakości

Oferujemy usługi opiekuńcze na rynkach zagranicznych oraz w Polsce. Naszym celem jest zapewnienie możliwie najwyższej jakości takich usług, bo naszymi klientami są seniorzy. To osoby starsze i często niesamodzielne, zatem wymagają szczególnej atencji. Naszą misją jest zapewnienie im opieki rozumianej jako bezpieczeństwo i komfort funkcjonowania w jesieni życia.

To dlatego rygorystycznie podchodzimy do weryfikacji cech naszych pracowników, opiekunek i opiekunów. Tylko tak możemy dopasować swoje usługi do potrzeb naszych klientów. Podobne podejście mamy do relacji z naszymi partnerami biznesowymi. Bez przestrzegania standardów, zachowania stabilności i wysokiej kultury pracy nasze relacje nie miałyby szansy na powodzenie. Z dumą możemy powiedzieć, że pracujemy z setkami partnerów na kilku rynkach w Europie.

Ponieważ jesteśmy liderem europejskiego rynku usług opiekuńczych, to wymagamy od siebie więcej niż inni. Dlatego chcemy ciągle dostosowywać się do zmieniających się potrzeb naszych klientów i podopiecznych. W jakiś sposób? Ciągle badamy potrzeby i oczekiwania klientów, niezmiennie surowo weryfikujemy kwalifikacje naszych opiekunów i szkolimy ich oraz naszych pracowników. Tak postrzegamy realizację przyjętej polityki jakości w praktyce.

W codziennej pracy zobowiązujemy się do ciągłego doskonalenia systemu zarządzania jakością oraz spełniania wymagań.

Jesteśmy wieloletnim członkiem

Sekcja Agencji Opieki (SAO)

Stowarzyszenie Agencji Zatrudnienia (SAZ)

Nasze certyfikaty

Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia zaświadcza o legalności prowadzonej przez nas działalności.

Certyfikat jakości ISO 9001:2015 to poświadczenie wysokiej jakości stosowanych w organizacji procesów w zakresie rekrutacji kandydatów do pracy jako opiekun osób starszych oraz oferowanych usług w tym zakresie. ISO 9001:2015 ukierunkowane jest na zrozumienie oraz zrealizowanie potrzeb klienta w danej organizacji.

Zakres certyfikacji: rekrutacja opiekunek osób starszych, niepełnosprawnych lub chorych na potrzeby rynku zagranicznego i rynku polskiego; zapewnienie zasobów do obsługi kontraktów zagranicznych i polskich w zakresie opieki nad osobami starszymi lub chorymi w ich własnych domach.

Certyfikatem objęte są poszczególne oddziały i Centrala – zobacz tutaj.

Certyfikat QSBB TÜV Rheinland to potwierdzenie jakości usług realizowanych przez Promedica24 w opiece nad osobami niesamodzielnymi. Został on przyznany również w kontekście rekrutacji i szkoleń opiekunów dla wykonywanych umów.

Zakres ważności: opieka nad osobami niesamodzielnymi na rynkach europejskich; rekrutacja i szkolenie opiekunów dla wykonywania umów o świadczenie usług na rynkach europejskich.

Certyfikat Firma Godna Zaufania przyznawany jest za nieposzlakowaną opinię, etykę w prowadzeniu działalności biznesowej oraz rzetelne podejście do zobowiązań wobec Klientów i Kontrahentów. Stanowi poniekąd wykładnik satysfakcji Opiekunów współpracujących z Promedica24 oraz gwarancję rzetelnego i wiarygodnego pracodawcy.

„Friendly Workplace” to prestiżowe wyróżnienie przyznawane przez redaktorów / ekspertów Employer Brandingu i HR portalu MarkaPracodawcy.pl – dla firm, które mogą pochwalić się nowoczesnym podejściem w obszarze polityki personalnej i rozwoju pracowników.

Nagradzane są w nim firmy, które m.in. tworzą zdrowe i przyjazne środowisko pracy, stawiają na otwarte i partnerskie relacje z pracownikami oraz inwestują w rozwój ich kompetencji zawodowych.

Nagroda „Solidny Pracodawca”, która wyłania i promuje firmy cechujące się wzorcową polityką personalną przekładającą się na wysoką jakość produktów i usług.

Szczególnie docenionym i wzbudzającym największe zainteresowanie Kapituły Konkursu został projekt MOBILNEJ REKRUTACJI prowadzonej przez Promedica24.

Nagroda „Odpowiedzialny Pracodawca – Lider HR 2017”, to ogólnopolski Program, który promuje właściwe wzorce zatrudnienia.

Nagroda i godło są dla naszych Opiekunek i Opiekunów gwarancją godnego polecenia, rzetelnego i wiarygodnego pracodawcy, który tworzy bezpieczne i stabilne miejsca pracy. Dzięki temu mogą Państwo liczyć na zaufanego i sprawdzonego Partnera.

Koalicja na rzecz Przyjaznej Rekrutacji dba o dobre praktyki w rekrutacji oraz tworzy standardy w tym zakresie.

Kluczową kwestią jest dbałość o relacje z kandydatami i ich doświadczenia w procesie rekrutacji.