Wyszukaj w serwisie

Kompleksowa usługa opieki domowej nad seniorami

Porozmawiaj z naszym ekspertem o możliwościach opieki

Wypełnij formularz, a my niezwłocznie się z Tobą skontaktujemy!

Indywidualna opieka domowa nad seniorami

Opieka domowa jest najlepszą opcją dla osób, które potrzebują czegoś więcej niż okazjonalnej wizyty opiekuna, i nie są gotowe na zrezygnowanie z niezależności.

Tworzymy świat, w którym osoby starsze i niesamodzielne prowadzą godne życie w najlepszym dla nich miejscu – we własnym domu.

Dla nas liczy się zaufanie i wrażliwość na potrzeby naszych klientów. Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu indywidualnej opieki domowej nad seniorami, które przekłada się na najwyższą jakość naszych usług.

Działamy kompleksowo – czuwamy nad całym procesem – od pierwszej rozmowy z Klientem, przez rekrutację i dopasowanie odpowiedniego opiekuna, aż po organizację pobytu.

4 kroki do otrzymania profesjonalnej opieki domowej dla Twoich bliskich

Poznanie potrzeb

1

Podczas rozmowy z doświadczonym specjalistą poznamy Twoje potrzeby i oczekiwania w kwestii opieki nad Twoimi bliskimi.

Przedstawienie oferty

2

Zaproponujemy Ci indywidulnie dopasowanego opiekuna. Przedstawimy Ci również szczegóły dotyczące warunków współpracy.

Podpisanie umowy

3

Następnie podpiszemy umowę, a my zajmiemy się wszelkimi formalnościami związanymi z organizacją opieki.

Opieka nad bliskim

4

W ciągu 2-3 dni roboczych we wskazanym miejscu pojawi się nasza opiekunka, która zajmie się codzienną opieką nad seniorem.

Co mówią nasi Klienci, którzy skorzystali z opieki domowej nad swoimi bliskimi:

Maria
Maria 42, Rzeszów

Maria

Gdyby nie pomoc Pani Kasi, która opiekuje się moją mamą mogę pracować zawodowo. Pani Kasia to skarb! Wiedziałam, że tak ciepła i cierpliwa osoba przypadnie do gustu mamie! Z tego wzglądu polecam współpracę z firmą w zakresie usługi opieki nad starszą osobą.
Waldemar
Waldemar 65, Wałbrzych

Waldemar

Opieka nad schorowanym, niepełnosprawnym teściem wykańczała nas z żoną zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Pomoc opiekunki, która zna się na rzeczy okazała się nie do zastąpienia w naszym przypadku. Co nie oznacza, że nie spędzamy teraz czasu z ojcem żony! Opiekunka pomogła nam jednak zachować balans między naszym życiem a opieką nad starszym człowiekiem, który umie być bardzo wymagający.
Elżbieta
Elżbieta 49, Wrocław

Elżbieta

Moja mama choruje od 20 lat. Zdecydowałam się na pomoc profesjonalnej firmy, gdy stan mamy pogorszył się na tyle, że wymagała stałej opieki. Z powodu pracy i obowiązków rodzinnych nie mogłam sama takiej opieki jej zapewnić. Decyzja nie była łatwa: pozostawienie mamy, osoby starszej i schorowanej pod opieką osób trzecich. Do firmy przekonało mnie profesjonalne podejście od samego początku, tj. od zebrania szczegółowego wywiadu o mamie, bardzo dobrym kontakcie z osobą koordynującą pracę opiekunki. Jeśli pojawia się jakikolwiek problem, pracownicy Promedica24 starają się rozwiązać go jak najszybciej i najlepiej dla podopiecznego. Moje obawy ostatecznie rozwiała mama, która z uśmiechem wita swoje opiekunki i jest naprawdę w dobrej kondycji, pomimo bardzo zaawansowanej choroby.
Dorota
Dorota 80, Warszawa

Dorota

Mam 80 lat i od śmierci męża mieszkam sama. Po złamaniu biodra dwa lata temu musiałam wybrać jakąś formę wsparcia. Alternatywą dla domu opieki była opieka domowa. Nie chciałam rozstawać się z ukochanym mieszkaniem, w którym spędziłam całe życie. Opiekunowie z firmy Promedica24 są bardzo kulturalni, towarzyscy oraz sumiennie wykonują swoje obowiązki. Pracownicy firmy często dzwonią, aby upewnić się, że opiekun dobrze pracuje. Jestem bardzo zadowolona z tego, że zdecydowałam się na pomoc w tej formie.