Wyszukaj w serwisie

Najczęściej
zadawane pytania

Potrzebujesz wsparcia w opiece dla swoich bliskich? Porozmawiaj z naszymi ekspertami jak opieka domowa od Promedica24 może zapewnić godne i spokojne życie seniorom.

Najczęstsze pytania dotyczące opieki domowej

Gwarantujemy elastyczny system opieki. To nasi klienci decydują, jak długo nasze opiekunki mają opiekować się seniorami, przy zachowaniu minimalnej dziennej liczby godzin.

Opieka z zamieszkaniem oznacza, że ​​opiekun zamieszka w domu seniora na czas sprawowania opieki, stanie się dla niego codziennym towarzyszem – zaoferuje mu wsparcie we wspólnie ustalonym zakresie. Pozwoli to seniorowi na zachowanie niezależności i umożliwi funkcjonowanie starszej osoby w dotychczasowym środowisku.

Dostosowujemy rodzaj opieki i umiejętności opieki do potrzeb osób starszych i ich rodzin. Oferujemy wsparcie zarówno niezależnym seniorom, jak i osobom których schorzenia wymagając wyższego poziomu opieki.

Wykwalifikowani opiekunowie to podstawa naszej działalności. Dlatego podejmujemy niezbędne środki, aby przeprowadzić ich staranną selekcję, szkolenie zgodnie z wysokimi standardami, biorąc osobiste i zawodowe referencje z wcześniejszego doświadczenia w opiece.

Wielu naszych opiekunów traktuje swój zawód jako powołanie. Jesteśmy dumni, że są oni głównymi członkami naszego zespołu.

Przez czas świadczenia usług nasi opiekunowie otrzymują od nas wsparcie w postaci = kierownikom ds. opieki, do których zawsze mogą się zwrócić. Nasz system wsparcia stworzony dla personelu opiekuńczego wsparcia zapewnia doskonałą jakość opieki.

Nasi opiekunowie pomogą Podopiecznym w czynnościach takich jak gotowanie, sprzątanie, prace w ogrodzie, a także poranne i wieczorne czynności higieniczne.

Ponad to opiekun zrobi dla seniora zakupy oraz zorganizuje mu wolny czas.

Wybór idealnie dopasowanego do Twoich potrzeb opiekuna pozostaje po naszej stronie. Selekcji dokonujemy na podstawie wspólnych ustaleń.

Nie. Opiekunki nie wykonują zastrzyków. Nie podają też leków, jedynie przypominają, kiedy je zażyć wedle zgodnie z zaleceniami pozostawionymi przez lekarza.

Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem 22 295 50 50. Wszystkie formalności dotyczące opieki możemy zorganizować na odległość.

Koszt usługi zależy od rodzaju wsparcia, którego potrzebujesz w ramach usługi.

Aby uzyskać więcej informacji w tym zakresie, prosimy skontaktować się z nami telefonicznie 22 295 50 50.

Staramy się, aby wszelkie formalności związane z opieką nad osobą starszą trwały jak najkrócej. Podjęcie współpracy możliwe jest nawet w ciągu 48 godzin od zgłoszenia.

Tak, wystarczy zadzwonić pod numer telefonu: 22 295 50 50. Można też wypełnić formularz zgłoszeniowy, a nasz konsultant się z Tobą skontaktuje.

Nie, obecnie nasza firma nie oferuje usług opieki godzinowej.

Tak. Nasze krótkoterminowe usługi obejmują okres od dwóch do sześciu tygodni. Ten rodzaj usługi został stworzony w celu czasowego odciążenia dotychczasowego opiekuna.

Tak, w ramach świadczonych przez nas usług opieki długoterminowej oferujemy stały nadzór opiekunki nad osobą chorą lub niesamodzielną.

Gwarantujemy opiekę i w dzień, i w nocy.

Warto wtedy skontaktować się z nami pod numerem 22 295 50 50.

Prosimy o kontakt z koordynatorem Promedica24, z którym została podpisana umowa.

Wszelkie reklamacje prosimy przesyłać pod adres mailowy reklamacje@promedica24.pl

Porozmawiaj z naszym ekspertem o możliwościach opieki

Wypełnij formularz, a my niezwłocznie się z Tobą skontaktujemy!