Najczęściej
zadawane pytania

Nasza oferta

Zapoznaj się z naszą ofertą dotyczącą świadczonych przez nas usług opieki.

Do Twojej dyspozycji są również nasi konsultanci dostępni pod nr telefonu 22 48 77 999. Opiekę można zorganizować telefoniczne lub osobiście, odwiedzając biuro Promedica24.

Aby zorganizować opiekę nie trzeba załatwiać żadnych formalności osobiście. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie – 22 48 77 999. Wyboru rodzaju opieki oraz załatwienia wszystkich formalności można dokonać na odległość. Nie ma zatem konieczności powrotu z zagranicy aby szybko załatwić opiekę dla bliskiej osoby.

 

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną na której opisujemy oferowane przez nas formy opieki.

Pomocą w wyborze służy także Dział Obsługi Klientów – 22 48 77 999

Nie, obecnie nasza firma nie oferuje usług opieki godzinowej.

Gwarantujemy opiekę i w dzień, i w nocy.

Gwarantujemy elastyczny system opieki. To nasi klienci decydują, jak długo nasze opiekunki mają opiekować się seniorami, przy zachowaniu minimalnej dziennej liczby godzin.

Tak, w ramach świadczonych przez nas usług opieki długoterminowej oferujemy stały nadzór opiekunki nad osobą chorą lub niesamodzielną.

Nasi opiekunowie zostają zakwaterowani w domu podopiecznego. W tym czasie są dostępni 24 godziny na dobę i przez 7 dni w tygodniu.

Oprócz podstawowej opieki nad podopiecznym, opiekun dodatkowo przygotowuje posiłki, wykonuje drobne prace porządkowe, zakupy oraz organizuje czas wolny.

Czas opieki w domu trwa minimum 1 miesiąc.

Współpraca z Promedica24

Nasze biura znajdują się niemal w każdym mieście w Polsce. Dodatkowo, posiadamy również przedstawicielstwo w Wielkiej Brytanii, Rumunii, Bułgarii oraz Niemczech i w tych krajach świadczymy usługi opieki nad osobami starszymi.

Staramy się, aby wszelkie formalności związane z opieką nad osobą starszą trwały jak najkrócej. Podjęcie współpracy możliwe jest nawet w ciągu 48 godzin od zgłoszenia.

Tak, wystarczy zadzwonić pod numer telefonu: 22 48 77 999 lub wypełnić formularz zgłoszeniowy, aby nasz konsultant mógł się z Tobą skontaktować.

Ceny wahają się w zależności od rodzaju opieki: godzinowej, dobowej czy całodobowej z zamieszkaniem. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy skontaktować się telefonicznie 22 48 77 999 lub mailowo: zamawiam-opieke@promedica24.pl.

Nie. Opiekunki nie podają leków ani nie wykonują zastrzyków, jedynie przypominają o nich zgodnie z zaleceniami pozostawionymi przez lekarza.

Koordynator, z którym została podpisana umowa dobierze opiekunkę na podstawie Twoich zaleceń.

Prosimy o kontakt z koordynatorem Promedica24, z którym została podpisana umowa.

Wszelkie reklamacje prosimy przesyłać pod adres mailowy reklamacje@promedica24.pl

Porozmawiaj z naszym ekspertem o możliwościach opieki

Wypełnij formularz, a my niezwłocznie się z Tobą skontaktujemy!