Praca dla opiekunek osób starszych

Polko odważ się na zmiany

Jedną z kluczowych dla Promedica24 wartości jest wspieranie aktywności zawodowej i rozwoju kobiet 50+. Od lat jesteśmy świadkami pozytywnych przemian życiowych, jakich doświadczają współpracujące z nami Panie. Poznaliśmy setki niezwykłych kobiet, które po 50 roku życia zdecydowały się na zmianę zawodu, podjęcie pracy za granicą i naukę języka obcego.

Kobiety 50+ na rynku pracy

Bardzo chcieliśmy, aby kobiety, które w dojrzałym wieku są gotowe na zmiany i robią to – były zauważone. W 2017 roku wraz z Instytutem badawczym IQS przeprowadziliśmy badanie społeczne, na reprezentatywnej grupie kobiet 50+. Badanie udowodniło jednoznacznie, że Polki 50+ są otwarte na zmiany, chcą pracować, nie boją się nowych wyzwań, chcą się uczyć, podróżować, chcą i potrafią być niezależne. Od tego momentu prowadzimy szereg działań, których celem jest motywowanie kobiet 50+ do rozwoju i pozytywnych zmian w życiu. Promedica24 inspiruje kobiety i udowadnia, że w życiu nigdy nie jest za późno, aby zacząć od nowa, zdobyć niezależność i nowy zawód.

Przeczytaj najnowsze artykuły

Jak bronić się przed cyberzagrożeniami? Praktyczne porady

Skuteczny trening mózgu – jak zachować jego sprawność na lata?

Rozwód, utrata pracy, odejście bliskich – odpowiedzi ekspertki na Wasze pytania

Sprawdź, co zyskujesz!

Zobacz, co możemy Ci zaoferować w ramach współpracy:

Zgłoś się do nas, przedstawimy Ci oferty pracy

Wypełnij formularz, bezpłatnie oddzwonimy
Zadzwonimy do Ciebie w dogodnym dla Ciebie terminie
Na ten adres e-mail wyślemy przypomnienie o rozmowie
Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody + zobacz więcej
Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dowiedz się więcej