Zostań opiekunką seniorów

Opieka nad osobą starszą poza możliwością dobrego zarobku daje dużo satysfakcji

Czy opiekun seniora to zawód przyszłości?

Starzejące się społeczeństwo to zjawisko, które dotyka coraz więcej krajów, co prowadzi do rosnącego zapotrzebowania na usługi opieki dla osób starszych. Zatem, w miarę jak społeczeństwa starzeją się, zawód opiekuna seniora będzie coraz bardziej potrzebny i istotny.

Co możemy Ci zaoferować?

Promedica24 to lider wśród firm oferujących pracę dla opiekunek i opiekunów osób starszych na terenie Unii Europejskiej. Już ponad 52 tys. opiekunek i opiekunów zdecydowało się podjąć z nami współpracę.

Praca jako opiekunka seniorów

Zastanawiasz się nad wyjazdem jako opiekunka osoby starszej? Zanim przystąpisz do rekrutacji sprawdź, czy to praca dla Ciebie

Poznaj aplikację mobilną dla opiekunów

Od teraz masz łatwy i wygodny dostęp do wszystkich informacji związanych z Twoją pracą

Rekrutacja opiekunek seniorów

Jesteś zdecydowany na pracę w opiece? Zobacz jak wyglądają u nas poszczególne etapy rekrutacji.

Zgłoszenie

1

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub przez formularz zgłoszeniowy. Otrzymasz od nas zaproszenie na spotkanie.

Spotkanie rekrutacyjne

2

Spotkanie rekrutacyjne odbywa się w wybranym przez Ciebie oddziale Promedica24. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Następnie po sprawdzeniu poziomu języka przedstawimy Ci wstępną ofertę współpracy.

Podpisanie umowy

3

Po podpisaniu umowy, wybierzemy dla Ciebie ofertę, która najlepiej odpowiada Twojemu doświadczeniu i znajomości języka.

Wynagrodzenia opiekunek seniorów

Sprawdź ile możesz zarobić!

Twoje zarobki są uzależnione od doświadczenia i znajomości języka niemieckiego. Masz prawo jazdy, dodatkowe kwalifikacje w zakresie opieki i chcesz wyjechać na dłużej?

Twoje wynagrodzenie odpowiednio wzrośnie! Dodatkowo w Promedica24 można zdobyć następujące bonusy:

  • premia za polecanie pracowników (Opiekun może zarobić od 150€ do 250 € za każdą poleconą osobę – czyli w sumie aż 600 € za trzy osoby w ciągu 90 dni)
  • premia za przejście z innej firmy 200 EUR
  • bonusy wynikające z akcji promocyjnych, w tym bonusy świąteczne i wakacyjne
  • premie uznaniowe
  • premia za długie wyjazdyWyjazd „na sztelę” z Promedica24

Po podpisaniu umowy opiekun Twojego kontraktu zaproponuje Ci konkretną ofertę zlecenia. Zobacz, jak przygotować się do wyjazdu, aby wszystko przebiegło po Twojej myśli!

Każdy opiekun chce być dobrze przygotowany do wyjazdu, szczególnie jeśli to jego pierwszy kontrakt. Dlatego najpierw upewnij się, że jesteś gotowa na wyzwania, jakie niesie ze sobą praca w opiece senioralnej. Pamiętaj też, że w każdej sytuacji możesz liczyć na Twojego opiekuna kontraktu.

Organizacja wyjazdu i pobyt na kontrakcie

Wyjazd krok po kroku

1

Po podpisaniu umowy zadzwonimy do Ciebie z ofertą współpracy najlepiej dopasowaną do Twoich kwalifikacji

Ważne numery telefonów

2

Zapoznaj się z listą numerów telefonu, które przydadzą Ci się na Kontrakcie

Pobyt na kontrakcie

3

Dbamy o to, aby opiekunowie mieli w umowie zagwarantowane zakwaterowanie oraz wyżywienia

Ubezpieczenie

4

Naszym opiekunkom zapewniamy dodatkowe ubezpieczenie w trakcie trwania kontraktu

Powrót do Polski

5

Do Polski wrócisz bezpiecznie i komfortowo jednym z naszych busów

Opinie opiekunek o pracy w Promedica24

Agata
Agata 57, Sanok

Agata z Sanoka

Jestem po pierwszym wyjeździe z tą firmą. Wiele ułatwiła mi bardzo miła Pani koordynator, która była zawsze bardzo pomocna. To ona  zachęciła mnie do ściągnięcia aplikacji dla opiekunów w Niemczech. W sumie dzięki aplikacji wszystko jest do sprawdzenia, zarówno w kwestii pieniędzy jak i innych rzeczy. Ogólnie bardzo polecam współpracę.
Ania
Ania 50, Będzin

Anna z Będzina

Z tego, co widzę opiekunki mają rożne wymagania i potrzeby. Ja cieszę się tym, że mam bezpieczną pracę z zapewnionym pożywieniem i własnym kątem. Cieszę się, że wykonuje pracę, w której jestem potrzebna drugiemu człowiekowi.
Janina
Janina 62, Bobolice

Janina z Bobolic

Wiele osób rozpisuje się o tym, co im się nie podoba. Ja chciałabym wspomnieć o tym, czego inne firmy nie mają, czyli możliwości skorzystania z aplikacji na telefon. Muszę przyznać, że dzięki niej moja współpraca z firmą i komunikacja z dziadkiem pod moją opieką  jest teraz na zupełnie innym poziomie. Choćby dlatego, warto spróbować.
Hanna 56, Koszalin

Hanna z Koszalina

To więcej niż tylko praca. Minęły już prawie 3. lata, od kiedy rozpoczęłam swoją karierę opiekunki osób starszych w Promedica24. Mimo moich 56 lat czuję się spełniona i wiem, że warto było podjąć wyzwanie.
Jola 52, Kalisz

Jola z Kalisza

Cieszę się, że w końcu mogę odkładać zarobione pieniądze – na kontrakcie nie muszę płacić za wyżywienie, spanie oraz dojazdy. A co ja z tego mam? Zarabiam pieniądze, a oprócz tego poznaję obyczaje, nowych ludzi, uczę się niemieckiego.
Zofia 59, Racibórz

Zofia z Raciborza

Nie tracę kontaktu z rodziną: córkami i wnukami – w dobie dzisiejszego postępu techniki rozmawiam z nimi przez komórkę, przez Internet. Jestem zadowolona z pracy w Promedica24.
Maria 60, Sopot

Maria z Sopotu

Po dwudziestu latach postanowiłam za pośrednictwem firmy Promedica24 ponownie spróbować pracy w Niemczech. Moja decyzja była bardzo przemyślana i jak się okazało – bardzo trafna.
Monika 62, Rzeszów

Monika z Rzeszowa

W Niemczech było mi naprawdę dobrze. A na dodatek mogłam dorobić sobie niezłą sumkę do emerytury. Praca z tymi ludźmi to duża odpowiedzialność, ale i pokora do życia.
Dorota 48,

Dorota z Konina

Po dwóch miesiącach w Niemczech przedłużyłam swój pobyt do pół roku. Bo ta praca daje mi, oprócz zarobków, także zadowolenie, że mogę być komuś potrzebna. To nadaje wielki sens mojemu życiu.
Daria 55, Bydgoszcz

Daria z Bydgoszczy

Na rozmowie rekrutacyjnej dowiedziałam się na czym polega praca i jakie są moje obowiązki. W każdej chwili mogę zadzwonić do opiekuna kontraktu. Wiem dokładnie gdzie jadę, a firma zawozi mnie na miejsce.

Często zadawane pytania

Poniżej udzielamy odpowiedzi na najczęstsze pytania naszych opiekunek

Proponujemy dużą elastyczność w zakresie długości kontraktów. Standardowo to jeden miesiąc, zdarzają się też wyjazdy dwutygodniowe. Najdłuższy okres wyjazdu to nawet kilka miesięcy. Wszystko zależy od preferencji opiekuna/ki.

Rodzaj umowy jest uzależniony od docelowego kraju wyjazdu. W przypadku Niemiec proponujemy umowę zlecenia, w przypadku Wielkiej Brytanii konieczna jest decyzja o założeniu własnej działalności gospodarczej.

Poziom wynagrodzenia jest uzależniony od znajomości języka niemieckiego, bądź angielskiego. Zależy także od posiadanego doświadczenia w zakresie opieki nad osobami starszymi, lub niesamodzielnymi.

W każdym przypadku prosimy o kontakt z naszą infolinią alarmową, która działa całodobowo, 7 dni w tygodniu.

Zgłoś się do nas, przedstawimy Ci oferty pracy

Wypełnij formularz, bezpłatnie oddzwonimy
Zadzwonimy do Ciebie w dogodnym dla Ciebie terminie
Na ten adres e-mail wyślemy przypomnienie o rozmowie
Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody + zobacz więcej
Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dowiedz się więcej