O firmie

Promedica24>O firmie>Biuro prasowe

Komunikaty prasowe


Opieka nad seniorami – cechy dobrego opiekuna

17-02-2017

Według danych GUS w Polsce żyje ponad 15 mln osób w wieku 60 i więcej lat. Oznaczać to może lukę w postaci setek tysięcy miejsc pracy dla osób, które zajmą się opieką nad seniorami. To z kolei może doprowadzić do wzrostu popytu na wykwalifikowanych opiekunów. Jakie zatem cechy powinien posiadać opiekun osoby starszej, aby stać się pożądanym pracownikiem?

Raport z badania Promedica24 Insight

08-12-2016

Ostatnie badania dotyczące skłonności Polek do pracy za granicą pokazują, że na taki krok zdecydowałoby się aż dwie trzecie ankietowanych kobiet. Główne kierunki wyjazdów to Niemcy, Wielka Brytania i Norwegia, a do preferowanych zajęć naszych pań należą proste prace sezonowe oraz związane z opieką nad innymi osobami. Mimo deklaracji, wciąż dużym wyzwaniem zdaje się być więcej niż komunikatywna znajomość języków obcych.

Promedica24 z tytułem i godłem Odpowiedzialny Pracodawca - Lider HR

21-11-2016

Miło nam poinformować, że firma Promedica24 została nagrodzona tytułem i godłem ODPOWIEDZIALNY PRACODAWCA – Lider HR 2016.

Promedica24 w programie Meritum Biznesu

21-10-2016 Aktualności

Polki o swojej naturalnej kompetencji – opiece nad bliskimi

14-10-2016

Według ostatnich badań przeprowadzonych przez Promedica24, zdecydowana większość Polek w wieku 35-65 lat posiada niezbędne kompetencje do podjęcia pracy zawodowej jako opiekunka osoby starszej. Problemem jest to, że nie wierzą one we własne kompetencje, mimo że 78% deklaruje doświadczenie w opiece nad osobą starszą lub niesamodzielną.

Wózkiem przez Polskę – Promedica24 pomogła w spełnieniu marzeń niepełnosprawnego studenta. Bartek Rzońca pokonał 900 km ze Świnoujścia do Zakopanego

27-09-2016

W ciągu niecałych trzech tygodni Bartek Rzońca, niepełnosprawny student Politechniki Koszalińskiej, pokonał na swoim elektrycznym wózku inwalidzkim ponad 900 kilometrów. Trasa wyprawy miała swój początek w Świnoujściu i wiodła przez 6 województw, obejmując 19 miast – kolejnych etapów podróży. Finał odbył się 20 sierpnia w Zakopanem. Organizatorom wyprawy udało się pozyskać do współpracy grono patronów, dzięki czemu o Bartku Rzońcy miało okazję dowiedzieć się wielu innych niepełnosprawnych.

Kontakt dla mediów

 

Damian Ziąber
d.ziaber@promedica24.pl
+48 502 591 655

Logo Promedica24

Promedica24_Logo
[kliknij obrazek aby otworzyć w oryginalnym rozmiarze]

Pobierz Plik .zip z kompletem formatów logo
(.ai, .eps, .jpg, .svg)

Grupa Promedica24

Promedica24_Logo
Obejrzyj prezentację Prezi naszej firmy

Zobacz

Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest certyfikowana w zakresie rekrutacji opiekunek osób starszych (DEKRA) oraz zarządzania jakością w opiece nad osobami niesamodzielnymi (TÜV Rheinland).