Korzyści ze współpracy

Korzyści finansowe

Naszym opiekunkom zapewniamy liczne korzyści finansowe w formie stałego wynagrodzenia za kontrakt oraz dodatków. Zobacz jak możesz zwiększyć swoje wynagrodzenie!

Liczne bonusy

W Promedica24 czekają na Ciebie bonusy za polecenie pracownika oraz za przejście z innej firmy. Mamy też atrakcyjne dodatki za pracę w święta i w wakacje!

Wynagrodzenie wzrasta wraz ze stażem pracy!

Doceniamy staż pracy i lojalność naszych opiekunów. Jeśli bierzesz udział w licznych kursach doszkalających, które organizujemy dla naszych opiekunów, Twoje wynagrodzenie może wzrosnąć.

Większe kwalifikacje – wyższa pensja!

Im lepiej znasz język niemiecki, tym Twoje wynagrodzenie będzie wyższe. Docenimy również to, że masz prawo jazdy oraz inne Twoje umiejętności!

Korzyści pozafinansowe

Zobacz jak dbamy o naszych pracowników, aby w trakcie kontaktu zapewnić im komfort, wygodę i rozwój!

Aplikacja dla opiekuna

Stawiamy na nowe technologie w branży opiekuńczej. Stworzyliśmy aplikację, dzięki której masz stały dostęp do najważniejszych informacji o kontrakcie.

Wygoda

Załatwiamy za Ciebie wszystkie formalności i podwozimy Cię pod drzwi Podopiecznego, pozostajemy z Tobą w stałym kontakcie. Wszystko po to, aby zapewnić Ci komfort w trakcie trwania kontraktu.

Stały kontakt

Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie. Na co dzień czuwa nad Tobą Opiekun Kontaktu, w weekendy czynna jest całodobowa linia alarmowa. Do Twojej dyspozycji pozostaje również infolinia ds. wsparcia medycznego!

Dbamy o Twój rozwój!

Inwestujemy w szkolenia, które pozwolą Ci się rozwijać. Naszym opiekunom zapewniamy zarówno kursy języka niemieckiego, jak i liczne szkolenia zawodowe.

Bezpieczeństwo

Działamy legalnie. Zapewniamy wszelkie niezbędne dokumenty, zakwaterowanie oraz wyżywienie. Stworzyliśmy również możliwość rekrutacji zdalnej i mobilnej.

Duża baza ofert

Jeśli zależy Ci na czasie to praca u nas jest dla Ciebie. Dzięki dużej bazie ofert znajdziemy ci pracę nawet w kilka dni!