Lublin

  1. Promedica24 >
  2. Lublin

Oddział w Lublinie

ul. Dolna 3 Maja 8/6
(lok. 6 parter)

pn-pt / 9:00-17:00

Pracownicy firmy Promedica24 to sami kulturalni ludzie, nie mogło nas więc zabraknąć w stolicy kultury całego regionu lubelskiego.

Lublin – największe miasto po wschodniej stronie Wisły. Może się poszczycić bardzo dużą ilością eventów i wydarzeń znanych w całej Polsce, których najważniejszymi elementami są między innymi: Noc Kultury, Jarmark Jagielloński, Carnaval Sztuk-Mistrzów, Inne Brzmienia Art’n’Music Festival.

Jak do nas trafić

Oddział podzielony jest na dwie części. Jeśli Państwo są umówieni na spotkanie rekrutacyjne, należy wejść do budynku i zapukać do lokalu nr 6 znajdującego się na parterze. Natomiast jeśli są Państwo pracownikami naszej firmy, zapraszamy na drugie piętro do lokalu nr 3.

Obszar naszego działania

Biuro w Lublinie obsługuje rejon powiatów: lubelski, opolski, puławski, rycki, łukowski, bialski, radzyński, lubartowski, parczewski, włodawski, łęczyński, chełmski, hrubieszowski, krasnostawski, zamojski, tomaszowski, biłgorajski, janowski, kraśnicki, świdnicki.

Zadzwoń do nas

Biuro:
+48 81 440 87 92

Tel. komórkowy:
+48 502 912 734

Podaj nam swoje dane,
my zadzwonimy do Ciebie

Zgłoś się do nas. Bezpłatnie oddzwonimy!

Fields with * are required

Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody więcej+ przez wysłanie maila na adres: daneosobowe@promedica24.pl. lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: +48 22 120 21 00, pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.-ukryj

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dowiedz się więcejPolecane oferty pracy dla opiekunek

więcej »