Olsztyn

  1. Promedica24 >
  2. Olsztyn

Oddział w Olsztynie

ul. Partyzantów 1/2
(na parterze budynku biurowego)

pn-pt / 9:00-17:00

Olsztyn, stolica województwa warmińsko-mazurskiego to piękne miasto położone wśród zielonych lasów i jezior. Jest głównym ośrodkiem gospodarczym, edukacyjnym i kulturowym całego województwa.

To tutaj mieści się najstarsze i drugie co do wielkości biuro w Regionie Gdańsk.

W oddziale pracuje Specjalista ds. Rekrutacji – Agnieszka Żukowska oraz Managerowie Kontraktów.

Jak do nas trafić?

Oddział znajduje się przy ul. Partyzantów 1/2 na parterze budynku biurowego. Nieopodal znajduje się Komenda Wojewódzka Policji oraz Teatr im. Stefana Jaracza.

Korzystając z komunikacji miejskiej, najlepiej udać się do nas autobusem i wysiąść na przystanku Teatr im. S. Jaracza (1 Maja) oraz przejść kilkadziesiąt metrów pieszo.

Dla osób korzystających z komunikacji międzymiastowej – najlepiej wysiąść na przystankach przy dworcu Olsztyn Główny i przejść pieszo wzdłuż ulicy Partyzantów.

Dla osób dojeżdżających pociągiem – po wyjściu z Dworca Głównego, należy kierować się w prawo.

Obszar naszego działania

Biuro w Olsztynie obsługuje rejon powiatów: bartoszyckiego, lidzbarskiego, ostródzkiego, iławskiego, nowomiejskiego, olsztyńskiego, mrągowskiego i szczycieńskiego.

Zadzwoń do nas

Infolinia pn-sb / 8:00-20:00
+48 89 679 94 00

Tel. do rekrutera pn-pt / 9:00-17:00
+48 502 913 360

Podaj nam swoje dane,
my zadzwonimy do Ciebie

Zgłoś się do nas. Bezpłatnie oddzwonimy!

Fields with * are required

Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody więcej+ przez wysłanie maila na adres: daneosobowe@promedica24.pl. lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: +48 22 120 21 00, pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.-ukryj

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dowiedz się więcejPolecane oferty pracy dla opiekunek

więcej »