Radom

  1. Promedica24 >
  2. Radom

Oddział w Radomiu

ul. Moniuszki 20
(niedaleko Urzędu Stanu Cywilnego)

pn-pt / 9:00-17:00

Radom – Miasto Wysokich Lotów. W ten właśnie sposób władze powinny promować swoją miejscowość. A to wszystko za sprawą najbardziej spektakularnych pokazów lotniczych w całej Europie Środkowo-Wschodniej. Mowa oczywiście o Air Show Radom, które co dwa lata przyciąga około 100 tysięcy na płycie lotniska Sadków. Zapraszamy do naszego biura, gdzie rekruterka Katarzyna każdą sprawę załatwi od ręki.

Jak do nas trafić

Wszystkich zainteresowanych pracą, zapraszamy do oddziału przy ulicy Moniuszki 20. Lokal  znajduje się niedaleko Urzędu Stanu Cywilnego oraz słynących z niepowtarzalnego smaku radomskich zapiekanek.

Obszar naszego działania

Biuro w Radomiu obsługuje rejon powiatów: grójecki, białobrzeski, kozienicki, przysuski, radomski, szydłowiecki, zwoleński, lipski.

Zadzwoń do nas

Biuro:
+48 48 377 08 50

Tel. komórkowy:
+48 507 061 699

Podaj nam swoje dane,
my zadzwonimy do Ciebie

Zgłoś się do nas. Bezpłatnie oddzwonimy!

Fields with * are required

Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody więcej+ przez wysłanie maila na adres: daneosobowe@promedica24.pl. lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: +48 22 120 21 00, pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.-ukryj

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dowiedz się więcej


Nasze wydarzenia:

Niemiecki od podstaw - Grójec

Rodzaj wydarzenia Kurs językowy

Oddział Radom

Niemiecki od podstaw - Pionki

Rodzaj wydarzenia Kurs językowy

Oddział Radom

Niemiecki od podstaw - Opoczno

Rodzaj wydarzenia Kurs językowy

Oddział RadomPolecane oferty pracy dla opiekunek

więcej »