Wałbrzych

  1. Promedica24 >
  2. Wałbrzych

Oddział w Wałbrzychu

ul. Lubelska 1
(naprzeciwko dawnego OSiR)

pn-pt / 9:00-17:00

W malowniczym Wałbrzychu leżącym na Podgórzu Zachodniosudeckim i Sudetach Środkowych w pasmie Gór Wałbrzyskich mieści się nasze biuro Promedica24. Historia o tajemniczym złotym pociągu, rzekomo zakopanym w Wałbrzychu przyciąga tłumy turystów. W naszym biurze ugości nas zawsze uśmiechnięta rekruterka – Katarzyna Łacna, koordynatorka ds. rekrutacji Katarzyna Tur oraz 5 menedżerek kontraktu.

Jak do nas trafić

Biuro Promedica24 w Wałbrzychu mieści się przy ulicy Lubelskiej 1. W pobliżu oddziału znajduje się kompleks OK Centrum oraz główna komenda Policji. Naprzeciwko oddziału dawny OSiR.

Obszar naszego działania

Biuro w Wałbrzychu obsługuje rejon powiatów: kamiennogórskiego, wałbrzyskiego, świdnickiego, dzierżoniowskiego, ząbkowickiego, kłodzkiego.

Zadzwoń do nas

Biuro:
+48 74 844 45 22

Tel. komórkowy:
+48 509 892 436

Podaj nam swoje dane,
my zadzwonimy do Ciebie

Zgłoś się do nas. Bezpłatnie oddzwonimy!

Fields with * are required

Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody więcej+ przez wysłanie maila na adres: daneosobowe@promedica24.pl. lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: +48 22 120 21 00, pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.-ukryj

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dowiedz się więcejPolecane oferty pracy dla opiekunek

więcej »