Wrocław

  1. Promedica24 >
  2. Wrocław

Oddział we Wrocławiu

ul. Tęczowa 11
(1. p biurowca Temida)

pn-pt / 9:00-17:00

Mnóstwo zabytków i wyjątkowych miejsc sprawia, że stolica Dolnego Śląska jest atrakcyjnym miejscem nie tylko dla turystów, ale również dla studentów i miłośników kultury. Organizowane tutaj festiwale i wydarzenia związane z kulturą, kinem, teatrem co roku sprowadzają tysiące turystów, a miasto tętni życiem przez cały rok. Wrocław może poszczycić się tytułem Europejskiej Stolicy Kultury 2016, który inspiruje do organizacji jeszcze bardziej spektakularnych wydarzeń i przyciąga tłumy międzynarodowych turystów.

Biuro Promedica24 mieści się na pierwszym piętrze biurowca Temida. Wrocławski oddział jako siedziba regionu Wrocław zatrudnia najwięcej, 13 pracowników. Specjalista ds. Rekrutacji, Aleksandra Solecka, zadba o to, by w naszym biurze każdy poczuł się jak w domu. Zapraszamy wszystkie panie i panów zainteresowanych pracą jako opiekun osób starszych.

Jak do nas trafić

Budynek Temida przy ul. Tęczowej mieści się w odległości ok. 450 m. od Dworca Świebodzkiego. Jadąc od placu Orląt Lwowskich nasze biuro znajduje się po prawej stronie.

Obszar naszego działania

Biuro we Wrocławiu obsługuje rejon powiatów: wołowskiego, strzelińskiego, trzebnickiego, oleśnickiego, średzkiego, oławskiego, wrocławskiego.

Zadzwoń do nas

Infolinia pn-sb / 8:00-20:00
+48 71 733 04 97

Tel. do rekrutera pn-pt / 9:00-17:00
+48 666 096 762

Podaj nam swoje dane,
my zadzwonimy do Ciebie

Zgłoś się do nas. Bezpłatnie oddzwonimy!

Fields with * are required

Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody więcej+ przez wysłanie maila na adres: daneosobowe@promedica24.pl. lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: +48 22 120 21 00, pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.-ukryj

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dowiedz się więcej


Nasze wydarzenia:

Niemiecki od podstaw - Wrocław

Rodzaj wydarzenia Kurs językowy

Oddział WrocławPolecane oferty pracy dla opiekunek

więcej »