1. Promedica24 >
  2. Aktualności >
  3. Dziennikarze, załóżcie kombinezon geriatryczny w ramach ogólnopolskiej kampanii „Zrozumieć Starość”.

Dziennikarze, załóżcie kombinezon geriatryczny w ramach ogólnopolskiej kampanii „Zrozumieć Starość”

15-03-2018 Aktualności
 

DSC_5757

W jaki sposób mamy rozumieć wyzwania starzenia się jeśli nie możemy odczuwać jak 80-latek? Dzięki kombinezonowi geriatrycznemu możemy dodać sobie nawet pięć dekad życia.

Fundacja Zaczyn (www.zaczyn.org) w ramach kampanii „Zrozumieć Starość” odwiedza redakcje mediów w całej Polsce i prezentuje jeden z kilku dostępnych w naszym kraju kombinezonów geriatrycznych udostępniony przez współorganizatora kampanii – firmę Promedica24.

Kombinezon został pierwszy raz użyty w czasie lutowej konferencji otwierającej kampanię „Zrozumieć Starość” i wzbudził furorę wśród jej uczestników.

Również redakcje prasowe, urzędy publiczne i szkoły mogą zaprosić nas do siebie. Uczestnicy spotkania mogą w kombinezonie spędzić dowolny czas – to niepowtarzalna okazja by być seniorem przez kwadrans, godzinę, czy cały dzień.

Zrozumienie dla spraw osób starszych zaczyna się od empatii. Nasza wrażliwość rodzi się gdy współodczuwamy podobnie jak inni ludzie i to w sposób dosłowny. Dlatego zachęcamy reprezentantów mediów opiniotwórczych do wejścia w skórę seniora – osoby tak nam bliskiej, a jednocześnie tak dalekiej. Jako przyszli seniorzy, zrozummy jak czują i myślą reprezentanci niemal dziesięciomilionowej grupy osób 60+ – namawia Przemysław Wiśniewski, z Fundacji Zaczyn.

W celu umówienia się z Fundacją ws. pokazu/szkolenia/innych akcji z zastosowaniem kombinezonu, napisz maila na: zaczyn@zaczyn.org lub zadzwoń na: 534-701-114.

Kampania „Zrozumieć Starość: była do tej pory relacjonowana w mediach ogólnokrajowych i regionalnych ponad 100 razy. Spot kampanii na samym facebooku obejrzało niemal 100 000 osób. Wkrótce kolejne działania w ramach kampanii: emisja spotu telewizyjnego, działania z ambasadorami, wydanie specjalnego poradnika dla opiekunów osób starszych. Więcej o kampanii na stronie www.zrozumiecstarosc.pl

DSC_6073

 

 

 

Pracuj z solidnym pracodawcą i zyskaj

  • atrakcyjne zarobki
  • sprawdzone i indywidualnie dobrane oferty pracy
  • pełną organizację podróży i pobytu: transport, zakwaterowanie i wyżywienie
  • kompleksowe szkolenia merytoryczne z zakresu opieki nad seniorami, udokumentowane certyfikatami
  • dodatkowe ubezpieczanie medyczne (ERGO)
  • całodobowe wsparcie telefoniczne 24/7
  • dedykowanego Opiekuna Kontraktu

Rekrutacja na terenie całej Polski. Prosty i szybki proces rekrutacji!

Zgłoś się »

Zgłoś się do nas. Bezpłatnie oddzwonimy!

Fields with * are required

Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody więcej+ przez wysłanie maila na adres: daneosobowe@promedica24.pl. lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: +48 22 120 21 00, pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.-ukryj

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dowiedz się więcej

Polecane oferty pracy dla opiekunek

Krótki wyjazd na zastępstwo!, Amberg

Data wyjazdu: 2022-02-03

Okres wyjazdu: 1 miesiąc

Lokalizacja: Amberg, Niemcy

Znajomość języka: bardzo dobra

Opis oferty

Praca od zaraz - Bardzo Dobre Warunki Mieszkaniowe, Neufingen, Badenia-Winterbergia

Data wyjazdu: 2022-02-10

Okres wyjazdu: 6 tygodni

Lokalizacja: Neufingen, Badenia-Winterbergia, Niemcy

Znajomość języka: średnia

Opis oferty

Oferta dla opiekuna z dobrym niemieckim, Kolonia

Data wyjazdu: 2022-01-24

Okres wyjazdu: 6 tygodni

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Znajomość języka: bardzo dobra

Opis oferty