Zostań opiekunką seniorów

Opieka nad osobą starszą poza możliwością dobrego zarobku daje dużo satysfakcji. Zobacz, czy sprawdzisz się w tej roli

Co możemy Ci zaoferować?

Promedica24 to lider wśród firm oferujących pracę dla opiekunek i opiekunów osób starszych na terenie Unii Europejskiej. Już ponad 37.364 opiekunek i opiekunów zdecydowało się podjąć z nami współpracę.

Praca w Niemczech

Uczysz się niemieckiego, a może znasz go już na poziomie komunikatywnym? Wyjedź z nami do Niemczech i zgarnij atrakcyjne wynagrodzenie!

Praca w Anglii

Znasz dobrze język angielski i chcesz zarobić dobre pieniądze? Zobacz jak możemy Ci pomóc w podjęciu pracy w opiece senioralnej w Anglii.

Praca w Polsce

Szukasz pracy z zamieszkaniem, ale nie chcesz wyjeżdżać za granicę? Sprawdź naszą ofertę w Polsce.

Zgłoszenie

1

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub przez formularz zgłoszeniowy. Otrzymasz od nas zaproszenie na spotkanie.

Spotkanie rekrutacyjne

2

Spotkanie rekrutacyjne odbywa się w wybranym przez Ciebie oddziale Promedica24. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Następnie po sprawdzeniu poziomu języka przedstawimy Ci wstępną ofertę współpracy.

Podpisanie umowy

3

Po podpisaniu umowy, wybierzemy dla Ciebie ofertę, która najlepiej odpowiada Twojemu doświadczeniu i znajomości języka.

Wynagrodzenie

Sprawdź ile możesz zarobić!

Twoje zarobki są uzależnione od doświadczenia i znajomości języka niemieckiego. Masz prawo jazdy, dodatkowe kwalifikacje w zakresie opieki i chcesz wyjechać na dłużej?

Twoje wynagrodzenie odpowiednio wzrośnie! Dodatkowo w Promedica24 można zdobyć następujące bonusy:

  • premia za polecanie pracowników (Opiekun może zarobić od 150€ do 250 € za każdą poleconą osobę – czyli w sumie aż 600 € za trzy osoby w ciągu 90 dni)
  • premia za przejście z innej firmy 200 EUR
  • bonus 50 EUR za dostarczenie certyfikatu COVID-19
  • bonusy wynikające z akcji promocyjnych, w tym bonusy świąteczne i wakacyjne
  • premie uznaniowe
  • premia za długie wyjazdy

Wyjazd z Promedica24

Po podpisaniu umowy opiekun Twojego kontraktu zaproponuje Ci konkretną ofertę zlecenia. Zobacz, jak przygotować się do wyjazdu, aby wszystko przebiegło po Twojej myśli!

Każdy opiekun chce być dobrze przygotowany do wyjazdu, szczególnie jeśli to jego pierwszy kontrakt. Dlatego najpierw upewnij się, że jesteś gotowa na wyzwania, jakie niesie ze sobą praca w opiece senioralnej. Pamiętaj też, że w każdej sytuacji możesz liczyć na Twojego opiekuna kontraktu.

Organizacja wyjazdu i pobyt na kontrakcie

Wyjazd krok po kroku

1

Po podpisaniu umowy zadzwonimy do Ciebie z ofertą współpracy najlepiej dopasowaną do Twoich kwalifikacji

Ważne numery telefonów

2

Zapoznaj się z listą numerów telefonu, które przydadzą Ci się na Kontrakcie

Pobyt na kontrakcie

3

Dbamy o to, aby opiekunowie mieli w umowie zagwarantowane zakwaterowanie oraz wyżywienia

Ubezpieczenie

4

Naszym opiekunkom zapewniamy dodatkowe ubezpieczenie w trakcie trwania kontraktu

Powrót do Polski

5

Do Polski wrócisz bezpiecznie i komfortowo jednym z naszych busów

Opinie o naszych wyjazdach

Renata
Renata 74, Siedlce

Renata z Siedlec

Tu nikt nie powiedział, że jestem za stara – wręcz przeciwnie! To idealna praca dla mnie. Znów mogłam poczuć się wartościową i potrzebną innym kobietą.
Iza
Iza 61, Nowy Targ

Iza z Nowego Targu

Ta praca dała mi poczucie bezpieczeństwa i wiele satysfakcji. Miło jest czuć zadowolenie mojego podopiecznego i jego rodziny. Ich codzienny uśmiech nakręca mnie do działania.
Hanna
Hanna 56, Koszalin

Hanna z Koszalina

To więcej niż tylko praca. Minęły już prawie 3. lata, od kiedy rozpoczęłam swoją karierę opiekunki osób starszych w Promedica24. Mimo moich 56 lat czuję się spełniona i wiem, że warto było podjąć wyzwanie.
Weronika
Weronika 48, Iława

Weronika z Iławy

Nie muszę już liczyć się z każdym groszem. Zarabiam wystarczająco dużo, żeby spełniać swoje marzenia i zachcianki. Będąc na etacie w kraju, nie byłoby to z pewnością możliwe.
Jola
Jola 52, Kalisz

Jola z Kalisza

Cieszę się, że w końcu mogę odkładać zarobione pieniądze – na kontrakcie nie muszę płacić za wyżywienie, spanie oraz dojazdy. A co ja z tego mam? Zarabiam pieniądze, a oprócz tego poznaję obyczaje, nowych ludzi, uczę się niemieckiego.
Zofia
Zofia 70, Racibórz

Zofia z Raciborza

Nie tracę kontaktu z rodziną: córkami i wnukami – w dobie dzisiejszego postępu techniki rozmawiam z nimi przez komórkę, przez Internet. Jestem zadowolona z pracy w Promedica24.
Maria 74,

Maria z Sopotu

Po dwudziestu latach postanowiłam za pośrednictwem firmy Promedica24 ponownie spróbować pracy w Niemczech. Moja decyzja była bardzo przemyślana i jak się okazało – bardzo trafna.
Monika
Monika 67, Rzeszów

Monika z Rzeszowa

W Niemczech było mi naprawdę dobrze. A na dodatek mogłam dorobić sobie niezłą sumkę do emerytury. Praca z tymi ludźmi to duża odpowiedzialność, ale i pokora do życia.
Dorota 74,

Dorota z Konina

Po dwóch miesiącach w Niemczech przedłużyłam swój pobyt do pół roku. Bo ta praca daje mi, oprócz zarobków, także zadowolenie, że mogę być komuś potrzebna. To nadaje wielki sens mojemu życiu.
Daria
Daria 55, Bydgoszcz

Daria z Bydgoszczy

Na rozmowie rekrutacyjnej dowiedziałam się na czym polega praca i jakie są moje obowiązki. W każdej chwili mogę zadzwonić do opiekuna kontraktu. Wiem dokładnie gdzie jadę, a firma zawozi mnie na miejsce.

Często zadawane pytania

Poniżej udzielamy odpowiedzi na najczęstsze pytania naszych opiekunek

Proponujemy dużą elastyczność w zakresie długości kontraktów. Standardowo to jeden miesiąc, zdarzają się też wyjazdy dwutygodniowe. Najdłuższy okres wyjazdu to nawet kilka miesięcy. Wszystko zależy od preferencji opiekuna/ki.

Rodzaj umowy jest uzależniony od docelowego kraju wyjazdu. W przypadku Niemiec proponujemy umowę o współpracy nawet na czas nieoznaczony, w przypadku Wielkiej Brytanii konieczna jest decyzja o założeniu własnej działalności gospodarczej.

Poziom wynagrodzenia jest uzależniony od znajomości języka niemieckiego, bądź angielskiego. Zależy także od posiadanego doświadczenia w zakresie opieki nad osobami starszymi, lub niesamodzielnymi.

W każdym przypadku prosimy o kontakt z naszą infolinią alarmową, która działa całodobowo, 7 dni w tygodniu.

Zgłoś się do pracy

Zgłoś się do nas – znajdziemy dla Ciebie pracę i Cię do niej przygotujemy
Zadzwonimy do Ciebie w dogodnym dla Ciebie terminie
Na ten adres e-mail wyślemy przypomnienie o rozmowie
Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody + zobacz więcej
Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dowiedz się więcej