1. Promedica24 >
 2. Aktualności >
 3. CAŁODOBOWA Infolinia alarmowa Promedica24

CAŁODOBOWA Infolinia alarmowa Promedica24

12-03-2020 Aktualności, Koronawirus
 

 

 

Drodzy Opiekunowie,

Promedica24 uspokaja i zapewnia nasze Opiekunki oraz Opiekunów, że stosuje się do ogólnych zasad higieny oraz zaleceń przekazywanych przez Główny Inspektorat Sanitarny, WHO oraz polskie organizacje rządowe.

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo wdrożyliśmy w życie specjalne procedury mające zminimalizować ryzyko zarażenia w trakcie świadczenia usług opieki, jak i samej podróży  naszych Opiekunów do oraz z miejsca zamieszkania Podopiecznego.

Nasi Opiekunowie, dla których planowana jest podróż służbowa poddawani są dodatkowym działaniom mającym na celu identyfikację ich stanu zdrowia. Poza tym mamy pod nadzorem wszystkie kursy realizowane przez busy PM24. Busy, którymi jeżdżą nasi Opiekunowie to małe busy, wyposażone w odpowiednie środki dezynfekujące.

Promedica24 cały czas rekrutuje nowych Opiekunów, organizujemy wyjazdy i świadczymy usługi opieki dla naszych Klientów/Pacjentów.

W razie dodatkowych pytań pozostajemy w kontakcie, nasi pracownicy,  Opiekunowie Kontraktów (PCM) oraz Infolinia są do dyspozycji:

 • 022 250 5566 (tel. stacjonarny) – dla Opiekunek Promedica24
 • 662 162 068 (tel. komórkowy) – dla Opiekunek Promedica24
 • 022 250 55 00 (tel. stacjonarny) – dla potencjalnych Opiekunek

Od g. 00.00 z soboty na niedzielę 14/15 marca zostają wprowadzone ograniczenia na granicach Polski: samoloty i kolej są wstrzymane (WJAZD I WYJAZD). Utrzymany jest tylko ruch kołowy i drogowy – autokary, busy, samochody osobowe będą mogły wjeżdżać i wyjeżdżać z PL, jednak podróżujący będą poddawani obowiązkowej 14-dniowej kwarantannie. Pozostajemy w kontakcie ze wszystkimi naszymi Opiekunami, którzy w ciągu najbliższych 10 dni mają zaplanowane wyjazdy. Indywidulanie rozmawiamy i decydujemy o dalszych krokach mając na uwadze ich bezpieczeństwo i zdrowie.

Jednocześnie zwracamy się z apelem do wszystkich naszych pracowników, Opiekunek, Opiekunów oraz Podopiecznych o stosowanie się do zasad higieny osobistej.


 

Jak się chronić przed zakażeniem?

 

 1. Często, regularnie i dokładnie myj ręce używając mydła i wody, a jeśli nie masz do nich dostępu, używaj płynów/żeli na bazie alkoholu (min. 70%)
 2. Stosuj odpowiednie zasady ochrony podczas kaszlu i kichania. Podczas kaszlu i kichania zakryj usta i nos zgiętym łokciem lub chusteczką – natychmiast wyrzuć chusteczkę do zamkniętego kosza i umyj ręce używając mydła i wody, a jeśli nie masz do nich dostępu, używaj płynów/żeli na bazie alkoholu (min. 70%)
 3. Zachowaj bezpieczną odległość – co najmniej 2 metry odległości między sobą a innymi ludźmi, szczególnie tymi, którzy kaszlą, kichają i mają gorączkę.
 4. Unikaj dotykania oczu, nosa i ust. Dłonie dotykają wielu powierzchni i mogą zbierać wirusy. Zanieczyszczone ręce mogą przenieść wirusa do oczu, nosa lub ust. W ten sposób możesz przenieść wirusa z powierzchni na siebie.
 5. Nie zaleca się używania masek na twarz przez zdrowych ludzi w celu zapobieżenia rozprzestrzenianiu się nowego koronawirusa.
 6. Unikaj dużych skupisk ludzkich oraz zatłoczonych miejsc publicznych.
 7. Unikaj bliskiego kontaktu z osobami chorymi, w szczególności z objawami ze strony układu oddechowego (tj. kaszel, katar).
 8. Unikaj odwiedzania rynków/targów lub innych miejsc, w których znajdują się żywe lub martwe zwierzęta i ptaki.
 9. Przestrzegaj zasad higieny żywności – jeść tylko w pewnych miejscach, pić wodę konfekcjonowaną.

PO WIĘCEJ INFORMACJI PRZEJDŹ TUTAJ >>

 

Pracuj z solidnym pracodawcą i zyskaj

 • atrakcyjne zarobki
 • sprawdzone i indywidualnie dobrane oferty pracy
 • pełną organizację podróży i pobytu: transport, zakwaterowanie i wyżywienie
 • kompleksowe szkolenia merytoryczne z zakresu opieki nad seniorami, udokumentowane certyfikatami
 • dodatkowe ubezpieczanie medyczne (ERGO)
 • całodobowe wsparcie telefoniczne 24/7
 • dedykowanego Opiekuna Kontraktu

Rekrutacja na terenie całej Polski. Prosty i szybki proces rekrutacji!

Zgłoś się »

Zgłoś się do nas. Bezpłatnie oddzwonimy!

Fields with * are required

Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody więcej+ przez wysłanie maila na adres: daneosobowe@promedica24.pl. lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: +48 22 120 21 00, pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.-ukryj

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dowiedz się więcej

Polecane oferty pracy dla opiekunek

Pilna rekrutacja - Oferta Na Zastępstwo, Ahrensburg

Data wyjazdu: 2022-02-10

Okres wyjazdu: 6 tygodni

Lokalizacja: Ahrensburg, Niemcy

Znajomość języka: średnia

Opis oferty

27.01 wyjazd do opieki! , Pfullingen

Data wyjazdu: 2022-01-28

Okres wyjazdu: 2 miesiące

Lokalizacja: Pfullingen, Niemcy

Znajomość języka: bardzo dobra

Opis oferty

Zadzwoń i poznaj nowe oferty pracy w Opiece na terenie Niemiec! , Monachium

Data wyjazdu: 2022-01-28

Okres wyjazdu: 6 tygodni

Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Znajomość języka: bardzo dobra

Opis oferty