1. Promedica24 >
  2. Aktualności >
  3. Nowy rok to szansa na nową, lepszą pracę!

Nowy rok to szansa na nową, lepszą pracę!

26-02-2016 Aktualności
 

Nowy rok to szansa na nową, lepszą pracę!

Wielkimi krokami zbliża się 2015 rok – dla wielu z nas czas zmian i nowych postanowień. Jak się okazuje, co roku aż 45% Polaków stawia przed sobą noworoczne cele do realizacji. Jednym z nich jest znalezienie nowej, lepszej pracy. Dzięki nowemu oddziałowi firmy Promedica24 przed mieszkańcami Konina otwierają się nowe możliwości.

Jak wynika z badań, nasze noworoczne postanowienia to w większości deklaracje rzucenia nałogu (11%), czy pozbycia się zbędnych kilogramów (4%). Spora część z nas planuje również poprawić swoją sytuację materialną, zmienić pracę i zadbać o sprawy osobiste oraz rodzinne (7%). Zmiana pracy najczęściej wymaga determinacji, dobrego planowania i wsparcia. Kluczowy dla takiej decyzji jest wybór pewnej i sprawdzonej firmy. Jedną z nich jest Promedica24, lider usług opiekuńczych na rynku europejskim, który właśnie otworzył swój nowy oddział w Koninie, przy ulicy Alejach 1 Maja 12/3.

Stale rosnące zainteresowanie naszymi usługami sprawia, że nieprzerwanie poszukujemy kandydatów do pracy. Dzięki nowej placówce mieszkańcy Konina i okolic mogą łatwiej skontaktować się z naszą firmą, uzyskać potrzebne informacje, a w rezultacie – znaleźć nową, atrakcyjną pracę – wyjaśnia Marta Parafińska, Dyrektor Regionu Poznań z firmy Promedica24.

Branża z przyszłością

Ze względu na ogólnoświatowy trend starzenia się społeczeństwa, opieka nad osobami starszymi to niewątpliwie branża z przyszłością. Największe zapotrzebowanie na pracowników jest w Niemczech, w miastach oddalonych zaledwie o kilka godzin drogi od Konina, oraz w Anglii. Biorąc pod uwagę spore zainteresowanie usługami opieki dla seniorów w tym regionie, już dziś można liczyć na atrakcyjne warunki finansowe.

Do kogo skierowana jest oferta?

Głównym kryterium zatrudnienia jest doświadczenie w opiece. W związku z tym, że najczęściej jest to praca za granicą, bardzo ważna jest również znajomość języka obcego – niemieckiego lub angielskiego.

To podstawowe wymagania wobec każdego opiekuna. Jednak istotna jest również umiejętność pracy z ludźmi, cierpliwość i wytrwałość. Tego nie można się nauczyć, natomiast w przypadku pozostałych umiejętności przyszli opiekunowie mogą liczyć na darmowe kursy językowe i doszkalające. Dzięki temu osoby współpracujące z nami są odpowiednio przygotowane do pracy za granicą – tłumaczy Marta Parafińska z Promedica24.

Promedica24 przekonuje, że nie należy rezygnować z perspektywy pracy w charakterze opiekuna seniorów nawet, gdy nie jesteśmy przekonani, że posiadamy wystarczające umiejętności i wiedzę. Zapraszamy do oddziału wszystkich zainteresowanych. Pracownicy firmy chętnie odpowiedzą na pytania i pomogą wyjaśnić wszelkie wątpliwości związane z pracą opiekuna osób starszych – zachęcaMarta Parafińska.

Firma z gwarancją

Praca opiekuna jest wymagająca i wiąże się z wyjazdem z kraju, dlatego decydując się na wykonywanie tego zawodu, warto stawiać na renomowane firmy. Tylko w zeszłym roku na współpracę z Promedica24 zdecydowało się ponad 5 tys. osób. Firma już od 10 lat zajmuje się opieką nad osobami starszymi w Polsce i za granicą. Opłacamy opiekunom składki ZUS, zapewniamy dodatkowe ubezpieczenia, darmowy transport oraz wsparcie Opiekuna Kontraktu, który służy pomocą przez cały czas – od podpisania umowy do powrotu do kraju. W przypadku jakichkolwiek problemów, opiekunowie mogą także korzystać z dedykowanej infolinii – wyjaśnia Marta Parafińska.

Jakość oferowanych przez Promedica24 usług potwierdzają liczne certyfikaty i wyróżnienia. Na początku lipca tego roku, ich poziom docenił TÜV Rheinland Polska, czołowa instytucja na rynku usług certyfikacyjnych i badawczych. Firma w swoim dorobku posiada również certyfikat jakości ISO 9001:2008 i tytuł „Firmy Godnej Polecenia” przyznany w programie realizowanym przez Biuro Promocji Gospodarczej i Certyfikacji w Poznaniu. Promedica24 to także wieloletni członek najważniejszych organizacji branżowych: Sekcji Agencji Opieki (SAO), Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia (SAZ), Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej (AHK) oraz Stowarzyszenia na rzecz Opieki Domowej w Wielkiej Brytanii (UKHCA).

nowy_rok_szansa_na_nowa_prace_informacja_prasowa

nowy_rok_szansa_na_nowa_prace_informacja_prasowa

 

Pracuj z solidnym pracodawcą i zyskaj

  • atrakcyjne zarobki
  • sprawdzone i indywidualnie dobrane oferty pracy
  • pełną organizację podróży i pobytu: transport, zakwaterowanie i wyżywienie
  • kompleksowe szkolenia merytoryczne z zakresu opieki nad seniorami, udokumentowane certyfikatami
  • dodatkowe ubezpieczanie medyczne (ERGO)
  • całodobowe wsparcie telefoniczne 24/7
  • dedykowanego Opiekuna Kontraktu

Rekrutacja na terenie całej Polski. Prosty i szybki proces rekrutacji!

Zgłoś się »

Zgłoś się do nas. Bezpłatnie oddzwonimy!

Fields with * are required

Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody więcej+ przez wysłanie maila na adres: daneosobowe@promedica24.pl. lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: +48 22 120 21 00, pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.-ukryj

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dowiedz się więcej

Polecane oferty pracy dla opiekunek

Praca w Niemczech dla doświadczonej opiekunki, wieś

Data wyjazdu: 2022-02-14

Okres wyjazdu: 6 tygodni

Lokalizacja: wieś, Niemcy

Znajomość języka: dobra

Opis oferty

Praca u Sprawdzonej Rodziny - Wysokie Wynagrodzenie, Göppingen

Data wyjazdu: 2022-02-14

Okres wyjazdu: 6 tygodni

Lokalizacja: Göppingen, Niemcy

Znajomość języka: podstawowa

Opis oferty

Sprawdzona oferta dla doświadczonego Opiekuna!, Wolfsburg

Data wyjazdu: 2022-02-07

Okres wyjazdu: 6 tygodni

Lokalizacja: Wolfsburg, Niemcy

Znajomość języka: bardzo dobra

Opis oferty