Aktualności

  1. Promedica24 >
  2. Po raz kolejny zostaliśmy wyróżnieni godłem Odpowiedzialny Pracodawca – Lider HR

Po raz kolejny zostaliśmy wyróżnieni godłem Odpowiedzialny Pracodawca – Lider HR

lider-hr-2017Lider HR 2017 to ogólnopolski Program z obszaru zatrudnienia, którego celem jest upowszechnianie i propagowanie właściwych wzorców, modeli i strategii działań w zakresie polityki personalnej w firmach. Program adresowany jest do przedsiębiorstw, dla których dbałość o warunki pracy i rozwój pracowników wpisana jest w strategię działalności. Głównym kryterium wyboru laureatów Programu jest szeroko rozumiana jakość zatrudnienia. Tym bardziej jesteśmy dumni, że nasza firma po raz kolejny dołączyła do prestiżowego grona firm, który wytyczają standardy w zakresie zatrudnienia.

Kolejna nagroda i godło są dla naszych Opiekunek i Opiekunów gwarancją godnego polecenia, rzetelnego i wiarygodnego pracodawcy, który tworzy bezpieczne i stabilne miejsca pracy. To dowód na to, że jesteśmy zaufanym i sprawdzonym Partnerem

W tegorocznej edycji Konkursu Kapituła Programu doceniła nie tylko nasze standardy zatrudnienia i tworzenie nowych miejsc pracy, ale szereg przedsięwzięć i inicjatyw ujętych w naszej strategii działań zaangażowanych społecznie.

Dziękujemy za wyróżnienie!


Zadzwoń do nas:

22 250 55 00


poniedziałek - niedziela / 8:00 - 20:00

Zgłoś się do nas. Bezpłatnie oddzwonimy!

Pola oznaczone * są wymagane

Promedica24 najbliżej Ciebie

Zapraszamy do odwiedzenia jednego z naszych oddziałów w całej Polsce.

Znajdź oddział