1. Promedica24 >
 2. Aktualności >
 3. Rok 2018 w Promedica24, czyli 285 okrążeń dookoła świata.

Rok 2018 w Promedica24, czyli 285 okrążeń dookoła świata.

18-02-2019 Aktualności
 

I przeleciało… 14 lat jak mgnienie oka. W grudniu tego roku firma będzie obchodzić 15 lecie istnienia, więc jest to już spory kawałek czasu. Dlaczego w takim razie to zeszły rok był najważniejszy? Na pierwszą myśl przychodzą słowa: najbardziej pracowity, najbardziej wymagający, taki w którym postawiliśmy przed sobą ambitne wyzwania. Jakie? Zapraszamy do podsumowania.

 • Cały 2018 rok pracowaliśmy nad lepszym, efektywniejszym i szybszym transportem. Zwiększyliśmy flotę busów, czego efekt możemy zauważyć w cyfrach. 8 519 392– tyle kilometrów pokonały zielono, niebieskie busy Promedica24 w 2018 roku. Aby uzmysłowić sobie, jak wielka jest to liczba, wyobraźmy sobie, że jest to równowartość 213 okrążeń kuli ziemskiej. 
 • Nie możemy oczywiście zapominać o Opiekunach pracujących w Anglii i ich rekordowych 2 909 490 km przebytych drogą powietrzną co daje nam 72 okrążenia kuli ziemskiej.

 • Kilka słów musimy powiedzieć również o naszej największej jak do tej pory kampanii społecznej prowadzonej wspólnie z Fundacją Zaczyn (dziękujemy za Wasz wkład i zaangażowanie!). Kampania to olbrzymie wyzwanie oraz bardzo duży wkład pracy, jaki włożyliśmy w 2018. Szacowany zasięg medialny, jaki osiągnęła to 47 711 858 osób. Co to oznacza? Tyle osób usłyszało lub zobaczyło kampanię Zrozumieć Starość w mediach. Ta liczba to dla nas olbrzymi powód do radości ze względu na cel, jaki chcemy osiągnąć – poprawę jakości życia osób starszych w Polsce poprzez edukowanie i zwracanie uwagi opinii społecznej na ograniczenia i problemy, z jakimi codziennie mierzą się seniorzy w naszym kraju.
  Wszystko, co udało nam się osiągnąć poprzez kampanię „Zrozumieć Starość” znajdziecie na poniższej info grafice.

 • 29 785 Przeszkolonych Opiekunów od początku istnienia firmy, a 6684 z samym 2018 roku. Nasz dział Szkoleń działa prężnie, abyście mogli się rozwijać i poprawiać swoje umiejętności. Obecnie oferujemy 5 różnych szkoleń z zakresu Opieki nad seniorami oraz kursy języka od podstaw i doszkalające.
 • Zbieramy grupy w 120 miastach Polski, aby każdy mógł wziąć w nich udział niezależnie od miejsca zamieszkania.

 • 4002 osoby wcisnęły w 2018 przycisk „polub stronę” na naszym fanpage’u. Łącznie jest Was ponad 11 000. Dziękujemy, że jesteście z nami. Codziennie staramy się, aby publikowane treści były dla Was atrakcyjne i ciekawe. Jeśli jeszcze nie polubiłeś/ naszego profilu, zapraszamy na facebooka.
 • Od 324 dni Opiekunowie Promedica24 mogą korzystać z pakietu medycznego LUXMED. Dzięki pakietowi w trakcie pobytu w Polsce Opiekunowie mają szybki i łatwy dostęp do opieki medycznej. Koszt pakietu medycznego pokrywa Promedica24. Istnieje również możliwość objęcia pakietem swoich bliskich na ustalonych warunkach.
 • W 2018 roku postawiliśmy krok milowy w rozwoju projektu BusPM24. Od 308 dni busik zabiera Opiekunów z adresu zamieszkania i zawozi ich pod adres podopiecznego. Podobny przejazd następuje w drodze powrotnej do kraju. Łącznie w zeszłym roku przewieźliśmy 45 986 tysięcy opiekunów do Niemiec i z powrotem. Jest to dotychczasowy rekord. W analogicznym okresie transport drogą powietrzną zorganizowaliśmy transport dla 1986 Opiekunów.
 • Przez cały 2018 rok prowadziliśmy kampanię „Premia za Przejście”. Za udokumentowane doświadczenie zawodowe: świadectwo pracy lub referencje firmowe, można odebrać nawet 200 euro bonusu. Możliwość uzyskania już na początku współpracy dodatkowych pieniędzy cieszyła się sporym zainteresowaniem, dlatego kontynuujemy akcję w 2019 roku.
 • 137 miast miesięcznie nasi rekruterzy odwiedzają w ramach mobilnej rekrutacji. Są to spotkania informacyjne, podczas których można poznać ofertę firmy, przejść weryfikację językową, a nawet się zatrudnić. Wszystko na miejscu, w miejscowości swojego zamieszkania, bez konieczności podróży do najbliższego oddziału Promedica24Często słyszymy pytanie, czy w danej miejscowości mamy oddział. My na to odpowiadamy, że nawet jeśli nie to chętnie tam dojedziemy 😊 Chcesz się dowiedzieć, kiedy nasz rekruter będzie w Twoim mieście? Wszystkich informacji uzyskasz pod numerem infolinii 22 250 55 00.
 • Kolejną promocją, z której będzie można skorzystać w 2019 roku, to program Polecaj i Zarabiaj. Aż 100 euro lub 100 funtów otrzymacie za polecenie znajomej/znajomego do pracy w Niemczech, lub Anglii.
 • 86 spotkań w biurach Promedica24 z okazji świąt Wielkiejnocy i Bożego narodzenia, podczas których wspólnie z Opiekunkami i Opiekunami malowaliśmy jajka, kubki, i wspólnie ubieraliśmy choinki. Już niedługo Wielkanoc i kolejna okazja, aby spędzić wspólnie czas, porozmawiać, podzielić się uwagami. Nie możemy się doczekać!

 • Z początkiem zeszłego roku uruchomiliśmy dedykowany kampanii „Zrozumieć Starość” magazyn online. Znajdziecie tam 80 artykułów będące bezpłatnym kompendium wiedzy z zakresu procesów starzenia, chorób związanych z wiekiem, opieki, pielęgnacji, rehabilitacji, wsparcia seniorów i opiekunów.  Link do strony.
 • W 2004 roku, gdy powstała firma funkcjonował jeden oddział Promedica24. Dziś na terenie Polski jest ich 50 (z czego 6 otwartych w samym 2018 roku), a wszystko po to, aby być blisko Was oraz żeby dojazd do oddziału Promedica24 zajmował jak najmniej czasu i wysiłku dla każdego Opiekuna, oraz osób zainteresowanych pracą jako Opiekun seniorów.

 • 49 newsów i artykułów pojawiło się na naszej stronie www.promedica24.pl. Zapraszamy do lektury i do obserwowania zakładki „aktualności”.
 • 40 DeLoreanów z filmu „Podróż do Przyszłości” rozdaliśmy blogerom, influencerom i ludziom internetu z tajemniczym zaproszeniem na podróż do przyszłości podczas kwietniowego wieczoru dla dorosłych w Centrum Nauki Kopernik. Uczestnicy, którzy wzięli udział w naszym eksperymencie, mogli się przekonać, jak będzie wyglądało ich życie za kilkadziesiąt lat.

 

 • 20% zatrudnionych Opiekunów w 2018 roku to osoby, które wróciły do nas po dłuższej lub krótszej przerwie. Jest to dla nas znak, że dobrze wspominacie pracę w Promedica24. Dziękujemy!
 • 20 miejscowości odwiedził nasz bus, podczas letniej „Mobilnej rekrutacji”, którą nieprzerwanie organizujemy od 6 lat. Celem akcji jest dotarcie do wszystkich osób zainteresowanych współpracą z Promedica24, którzy mają problem z dojazdem do jednego z naszych oddziałów.

 • 20 dodatkowych benefitów czekało na naszych opiekunów, którzy współpracowali z Promedica24 w 2018 roku w Anglii lub Niemczech. Jakie? Zobaczcie na poniższej info grafice.

 • 15 opiekunów otrzymało na początku 2018 roku dyplom Wyróżnienie Roku 2017 w ramach specjalnego podziękowania za świadczenie usług opiekuńczych na najwyższym poziomie. Już niedługo poznamy laureatów „Wyróżnienia roku 2018”.

 • 14% zatrudnionych opiekunów dowiedziała się o naszej firmie z polecenia znajomej/znajomego. Dziękujemy za zaufanie i liczymy na Was również w 2018 roku
 • 10 filmów na YouTube w 2018 roku. Nie subskrybujesz jeszcze naszego kanału? Pora zacząć 😉 <<Wciśnij>>
 • 6 kroków, tylko tyle wystarczy, aby zatrudnić się w Promedica24. Zobacz krótką animację na YouTube i przekonaj się jakie to łatwe. <<Video>>
 • Jak odmienić życie na lepsze, o zmianach, których nie należy się bać i jak do nich podejść? Na te pytania odpowiadaliśmy wspólnie z zaproszonymi ekspertami podczas 4 spotkań w Dąbrowie Górniczej, Makowie Mazowieckim, Poznaniu oraz Zgierzu. Każde z nich tradycyjnie kończyliśmy z przytupem w rytm muzyki DJ Vika. Łącznie w spotkaniach uczestniczyło prawie 800 osób.
 • Po raz 2 pracownicy biurowi Promedica24 licznie przybyli na charytatywny kiermasz wypieków, z którego przychód w całości został przeznaczony dla jednej z naszych pracownic. Pożar i choroba dzieci okazała się bardzo dużym ciosem dla całej rodziny 😥😢 Mamy nadzieję, że zebrane środki choć trochę pomogły stanąć rodzinie na nogi. Przygotowaliśmy z tej okazji krótkie video. <<Video>>
 • 3 rok z rzędu otrzymaliśmy prestiżowy certyfikat „Solidny Pracodawca 2018.” To najważniejszy w Polsce projekt w dziedzinie zarządzania personelem. Podziękowania za to wyróżnienie należą się również wszystkim pracownikom i współpracownikom, bez których kolejny tytuł solidnego pracodawcy nie byłby możliwy.
 • 3 rok z rzędu poszliście z nami w „Paradzie Seniorów” ulicami Warszawy. Było głośno, hucznie i wesoło. Na dworze zimno, więc powspominajmy gorącą atmosferę, 🎉🎊jaka panowała na zeszłorocznej imprezie, która odbyła się 18 sierpnia. <<Video>>
 • 2 razy uczestniczyliśmy jako eksperci w VI i VII ogólnopolskiej konferencji naukowo-szkoleniowej Polskiego Stowarzyszenia Pielęgniarek i Pielęgniarzy Psychiatrycznych w nowym, otwartym 6 października 2018 roku Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim „Drewnica”. Uczestnicy mieli również możliwość założenia na siebie kombinezonów geriatrycznych.
 • 1 brązowy spinacz. Nagroda najważniejszej nagrody polskiej branży public relations w kategorii CSR powędrowała do Promedica24 i Fundacji Zaczyn za kampanię „Zrozumieć Starość”. Nagroda oraz wszystkie Państwa głosy w konkursie publiczności cały czas motywują nas do dalszych działań edukacyjnych w ramach kampanii.

 • „Care at Christmas: ‚I don’t see my own family, but I make it special for others”- taki tytuł posiada artykuł w brytyjskim the Guardian, w którym Pani Aniela, Opiekunka Promedica24 opisuje swoją historię i to, w jaki sposób z pracy Opiekunki czerpie satysfakcję i przyjemność z niesienia pomocy drugiemu człowiekowi. <<Link do artykułu tutaj>>
 • Czy my przyszli seniorzy, rozumiemy jak wygląda życie naszych rodziców czy dziadków? Jakie problemy napotkamy opiekując się niesamodzielnymi seniorami? Jak wyobrażamy sobie własną starość? Aby odpowiedzieć na powyższe pytania, przeprowadziliśmy ankietę. Chcecie poznać wyniki? Zapraszamy do artykułu. <<Link>>
 • Cała masa zebranych artykułów szkolnych. Dziękujemy każdemu z osobna za wsparcie akcji zorganizowanej przez oddział Kielce Promedica24 oraz Fundacja Miśka Zdziśka Błękitny Promyk Nadziei dla dzieciaków z domu dziecka w Nagłowicach 💙💚Mamy nadzieję, że zebrane artykuły szkolne i higieniczne ułatwią trochę dzieciakom rozpoczęcie nowego roku szkolnego ✏️📔📖.
 

Pracuj z solidnym pracodawcą i zyskaj

 • atrakcyjne zarobki
 • sprawdzone i indywidualnie dobrane oferty pracy
 • pełną organizację podróży i pobytu: transport, zakwaterowanie i wyżywienie
 • kompleksowe szkolenia merytoryczne z zakresu opieki nad seniorami, udokumentowane certyfikatami
 • dodatkowe ubezpieczanie medyczne (ERV)
 • całodobowe wsparcie telefoniczne 24/7
 • dedykowanego Opiekuna Kontraktu

Rekrutacja na terenie całej Polski. Prosty i szybki proces rekrutacji!

Zgłoś się »

Zgłoś się do nas. Bezpłatnie oddzwonimy!

Fields with * are required

Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody więcej+ przez wysłanie maila na adres: daneosobowe@promedica24.pl. lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: +48 22 120 21 00, pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.-ukryj

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dowiedz się więcej

Polecane oferty pracy dla opiekunek

Sprawdzony kontrakt, szukamy zmienniczki, Frankfurt

Data wyjazdu: 2019-04-16

Okres wyjazdu: 6 tygodni

Lokalizacja: Frankfurt, Niemcy

Znajomość języka: średnia

Opis oferty

Sprawdzony Kontrakt - Wysokie Wynagrodzenie, Magdeburg

Data wyjazdu: 2019-04-16

Okres wyjazdu: 6 tygodni

Lokalizacja: Magdeburg, Niemcy

Znajomość języka: brak

Opis oferty

SZUKAMY OPIEKUNKI NA SPOKOJNY KONTRAKT, Brunszwik

Data wyjazdu: 2019-04-15

Okres wyjazdu: 3 miesiące

Lokalizacja: Brunszwik, Niemcy

Znajomość języka: podstawowa

Opis oferty
/zostan-opiekunka/aktualnosci/container/?details=podsumowanie-2018&test=1