1. Promedica24 >
  2. Aktualności >
  3. Promedica24 z nagrodą Solidny Pracodawca 2016

Promedica24 z nagrodą Solidny Pracodawca 2016

19-05-2016 Wyróżnienia i nagrody
 

Promedica24 z nagrodą Solidny Pracodawca 2016

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Grupa Kapitałowa Promedica24 przeszła pozytywnie weryfikację w programie SOLIDNY PRACODAWCA 2016 w kategorii ogólnopolskiej i zdobyła tytuł SOLIDNEGO PRACODAWCY.

Program SOLIDNY PRACODAWCA powstał przede wszystkim po to, aby wyłonić, uhonorować oraz promować firmy cechujące się wzorcową polityką personalną, która przekłada się na wysoką jakość produktów SOLIDNY PRAC ROKU 2016i usług.

Szczególnie docenionym i wzbudzającym największe zainteresowanie Kapituły Konkursu został projekt MOBILNEJ REKRUTACJI, prowadzonej przez Promedica24, który w tym rok ma całkiem nową odsłonę i dotrze do jeszcze większej liczby potencjalnych Opiekunów i Opiekunek.

Maria Korzeniewska-Jeleń, dyrektor ds. personalnych w Promedica24, tak podsumowała otrzymanie nagrody przez firmę: „Cieszy nas szczególnie to, że kapituła nagrody doceniła nasz projekt mobilnej rekrutacji. Zdajemy sobie sprawę, że w Polsce jest wiele miejsc, w których zdobycie dobrze płatnej i legalnej pracy dla osób w średnim wieku jest prawie niemożliwe. To dlatego chcemy do nich docierać i dlatego wierzymy w sens mobilnej rekrutacji. Opiera się ona na dojazdach naszych rekruterów, którzy prezentują  oferty pracy za granicą i przekonują, że doświadczenie w opiece nad członkami własnej rodziny można zdyskontować z pożytkiem.  Dla siebie, dla rodziny, dla domowego budżetu.”

Tym samym Grupa Kapitałowa Promedica24 dołączyła do prestiżowego grona Solidnych Pracodawców. Firmy takie, jak Coca-Cola HBC Polska Sp. z o.o., Decathlon Sp. z o.o., Ferrero w Polsce, czy Carrefour Polska Sp. z o.o. oraz Promedica24 potwierdziły, że w drodze do osiągnięcia sukcesu najważniejsi są ludzie.

 

Pracuj z solidnym pracodawcą i zyskaj

  • atrakcyjne zarobki
  • sprawdzone i indywidualnie dobrane oferty pracy
  • pełną organizację podróży i pobytu: transport, zakwaterowanie i wyżywienie
  • kompleksowe szkolenia merytoryczne z zakresu opieki nad seniorami, udokumentowane certyfikatami
  • dodatkowe ubezpieczanie medyczne (ERGO)
  • całodobowe wsparcie telefoniczne 24/7
  • dedykowanego Opiekuna Kontraktu

Rekrutacja na terenie całej Polski. Prosty i szybki proces rekrutacji!

Zgłoś się »

Zgłoś się do nas. Bezpłatnie oddzwonimy!

Fields with * are required

Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody więcej+ przez wysłanie maila na adres: daneosobowe@promedica24.pl. lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: +48 22 120 21 00, pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.-ukryj

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dowiedz się więcej

Polecane oferty pracy dla opiekunek

Praca w Niemczech dla doświadczonej opiekunki, wieś

Data wyjazdu: 2022-02-14

Okres wyjazdu: 6 tygodni

Lokalizacja: wieś, Niemcy

Znajomość języka: dobra

Opis oferty

Praca u Sprawdzonej Rodziny - Wysokie Wynagrodzenie, Göppingen

Data wyjazdu: 2022-02-14

Okres wyjazdu: 6 tygodni

Lokalizacja: Göppingen, Niemcy

Znajomość języka: podstawowa

Opis oferty

Sprawdzona oferta dla doświadczonego Opiekuna!, Wolfsburg

Data wyjazdu: 2022-02-07

Okres wyjazdu: 6 tygodni

Lokalizacja: Wolfsburg, Niemcy

Znajomość języka: bardzo dobra

Opis oferty