1. Promedica24 >
 2. Aktualności >
 3. Rozstrzygnięcie KONKURSU „Idealna opiekunka…”

Rozstrzygnięcie KONKURSU "Idealna opiekunka…" – lista laureatów

13-01-2017 Aktualności, Bonusy i promocje
 

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że konkurs cieszył się naprawdę dużym zainteresowaniem. Dziękujemy za wszystkie nadesłane odpowiedzi. Komisja konkursowa miała niełatwe zadanie. Ostatecznie, po długich dyskusjach i naradach, komisja zdecydowała się uhonorować poniższe osoby:

Lista laureatów konkursu "Idealna opiekunka…."

 1. Urszula Geras-Stodulska
  "To osoba ceniąca mądrość i doświadczenie ludzi starszych. Świadoma tego, że związane z wiekiem choroby i ułomności uświadamiają nam jak kruche jest nasze życie. Idealna opiekunka musi mieć wielkie serce i poczucie humoru."
 2. Małgorzata Kazaniecka
  "…to Anioł , który zawsze pożyczy skrzydeł, gdy Podopieczny zapomni jak latać…"
 3. Urszula Klag
  "To taka, która lubi przebywać z drugim człowiekiem. Sam kontakt opiekunki z podopiecznym musi przynosić korzyści dla obu stron. Należy uczyć się i nauczać jednocześnie, gdyż każdy jest wyjątkową historią, którą zawsze warto poznać. Opiekunka musi być cierpliwa, umieć słuchać… a jej najważniejszą cechą powinna być empatia."
 4. Barbara Modrecka
  "Ciepło podane z filiżanką aromatycznej herbaty, miłe słowo, podnoszące na duchu, czułe gesty dające pewność, że jest się dla kogoś ważnym i uśmiech, potrafiący rozpromienić każdą, nawet tę gorszą chwilę!"
 5. Adriana Mierniczek
  "To taka, która wkłada serce do każdego posiłku, jest częścią rodziny, jej uśmiech wprowadza słońce w pochmurne dni, wszędzie jest jej pełno, bo przecież wszystko trzeba zrobić na 110%, a mimo to ma czas choćby pograć w szachy ze »swoim« dziadziem."
 6. Beata Zduńczyk
  "Osoba godna zaufania i pełna miłości, w każdej chwili promieniująca ciepłem, jak słońce w jesienny poranek. Dająca nadzieję nawet, gdy gaśnie światło. Będąca oparciem w trudnych chwilach i kojąca ból w cierpieniu. Obecna na dobre i złe."
 7. Beata Wojnar
  "Ktoś, kto słowa zamienia w czyny, towarzyszy w codzienności, nie pyta dlaczego „ja”. Jest z tymi, którzy bez jej obecności i zaangażowania nie mogą podążać dalej. Służy nie czując poniżenia, rozumie nie szukając empatii, kocha nie czekając na wzajemność."
 8. Mirosław Nita
  "Partner idealny do zadań specjalnych, który dba o cztery kąty i ofiaruje święty spokój piąty, działa skutecznie i zachwyca wiecznie, seniorów świetnie wspomaga gdy na starość zdrowie niedomaga i nigdy nie zawiedzie, gdy senior znajdzie się w biedzie."

Wszystkim składamy serdeczne gratulacje i podziękowania za udział w konkursie. Z laureatami skontaktujemy się telefonicznie w celu uzgodnienia szczegółów przekazania nagród.

Komisja Konkursu Promedica24

Regulamin konkursu

 

Pracuj z solidnym pracodawcą i zyskaj

 • atrakcyjne zarobki
 • sprawdzone i indywidualnie dobrane oferty pracy
 • pełną organizację podróży i pobytu: transport, zakwaterowanie i wyżywienie
 • kompleksowe szkolenia merytoryczne z zakresu opieki nad seniorami, udokumentowane certyfikatami
 • dodatkowe ubezpieczanie medyczne (ERGO)
 • całodobowe wsparcie telefoniczne 24/7
 • dedykowanego Opiekuna Kontraktu

Rekrutacja na terenie całej Polski. Prosty i szybki proces rekrutacji!

Zgłoś się »

Zgłoś się do nas. Bezpłatnie oddzwonimy!

Fields with * are required

Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody więcej+ przez wysłanie maila na adres: daneosobowe@promedica24.pl. lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: +48 22 120 21 00, pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.-ukryj

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dowiedz się więcej

Polecane oferty pracy dla opiekunek

Praca w Niemczech dla doświadczonej opiekunki, wieś

Data wyjazdu: 2022-02-14

Okres wyjazdu: 6 tygodni

Lokalizacja: wieś, Niemcy

Znajomość języka: dobra

Opis oferty

Praca u Sprawdzonej Rodziny - Wysokie Wynagrodzenie, Göppingen

Data wyjazdu: 2022-02-14

Okres wyjazdu: 6 tygodni

Lokalizacja: Göppingen, Niemcy

Znajomość języka: podstawowa

Opis oferty

Sprawdzona oferta dla doświadczonego Opiekuna!, Wolfsburg

Data wyjazdu: 2022-02-07

Okres wyjazdu: 6 tygodni

Lokalizacja: Wolfsburg, Niemcy

Znajomość języka: bardzo dobra

Opis oferty