Aktualności

  1. Promedica24 >
  2. Rusza 5 edycja BUSA rekrutacyjnego!

Rusza 5 edycja BUSA rekrutacyjnego!

Sprawdź gdzie będziemy w najbliższych dniach.

 

Jak co roku, wraz ze zbliżającymi się wakacjami, rusza nasz BUS rekrutacyjny, który już po raz piąty dotrze do kilkudziesięciu miejscowości w całej Polsce. Celem akcji jest dotarcie do wszystkich osób zainteresowanych współpracą z Promedica24, którzy mają problem z dojazdem do jednego z naszych oddziałów.

Od czerwca do września busy mobilnej rekrutacji będą odwiedzać różne miasta w całej Polsce oraz za granicą. Podczas akcji  będziemy szukać opiekunek/ów osób starszych, które podejmą się pracy w Niemczech, Anglii lub w Polsce.bus

Przychodząc do busa rekrutacyjnego Promedica24, już na miejscu, każdy zainteresowany pracą za granicą może zapoznać się z warunkami zatrudnienia oraz charakterystyką zawodu opiekuna/ki osób starszych. Nasza rekruterka odpowie na wszystkie pytania. Podstawowym kryterium zatrudnienia jest znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym w przypadku pracy w Niemczech lub znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w przypadku wyjazdu do Anglii oraz doświadczenie w opiece (może to być doświadczenie rodzinne). Jednak o pracę mogą starać się także osoby bez wskazanych umiejętności, ponieważ organizujemy liczne kursy językowe i szkolenia z zakresu opieki nad osobami starszymi i niesamodzielnymi. Natomiast w przypadku, kiedy osoba odwiedzająca nas spełnia wszystkie wymogi – umowę o współpracy z nami może podpisać już w busie, bez konieczności podróżowania do naszego oddziału – wystarczy dokument tożsamości ze zdjęciem.

Bus czeka w godzinach 10:00 – 15:00 w następujących miejscowościach:

  • 27 czerwca – Świdnica-  Rynek
  • 28 czerwca – Brzeg- Plac Polonii Amerykańskiej
  • 29 czerwca – Trzebnica- Targowisko przy ulicy Milickiej 15
  • 30 czerwca – Kępno- Targowisko przy ulicy Polnej

Zapraszamy!


Zadzwoń do nas:

22 250 55 00


poniedziałek - niedziela / 8:00 - 20:00

Zgłoś się do nas. Bezpłatnie oddzwonimy!

Pola oznaczone * są wymagane

Promedica24 najbliżej Ciebie

Zapraszamy do odwiedzenia jednego z naszych oddziałów w całej Polsce.

Znajdź oddział