Wyszukaj w serwisie

Bluerank dla marki Promedica24 w Internecie

27 września 2016 Redakcja Promedica24
Oceń ten artykuł

Bluerank dla marki Promedica24 w Internecie

Lider rynku usług opieki domowej w Europie – Promedica24 – zdecydował się powierzyć agencji Bluerank prowadzenie działań z zakresu SEO i Content Marketingu.

Promedica24, największa w Europie firma specjalizująca się w organizowaniu legalnej pracy za granicą
w charakterze opiekunów i opiekunek, zdecydowała się powierzyć agencji Bluerank ważny obszar swojej działalności. Dzięki zintegrowanej kampanii SEO z szeregiem działań prowadzonych w ramach Content Marketingu, agencja zadba o ułatwienie potencjalnym kandydatom na opiekunów znalezienia potrzebnych informacji na temat tego zawodu poprzez skierowanie użytkowników na serwis Promedica24. Dzięki temu osoby poszukujące pracy, będą mogły w szybki sposób uzyskać najpotrzebniejsze informacje o rodzaju pracy i warunkach zatrudnienia, a także łatwo znaleźć kontakt na infolinię Promedica24 lub bezpośrednio do sieci ponad 40 oddziałów w całej Polsce. Wybór Bluerank jest zgodny ze strategią marketingową firmy Promedica24, która chce coraz bardziej promować świadczone przez siebie usługi w Internecie. Coraz więcej osób w grupie docelowej marki korzysta z tego kanału, również przy okazji aplikacji o pracę, stąd potrzeba rozbudowania działań wizerunkowych i pozycjonujących serwis internetowy.

„Ta kampania jest dla nas niezwykle cenna, a marka Promedica24 i jej działania na rzecz opieki nad osobami starszymi są w naszym odczuciu potrzebne i godne naśladowania. Cieszymy się, że wspólnie z firmą Promedica24 będziemy mogli zrealizować nasze pomysły na niestandardowe działania content marketingowe, które przygotowaliśmy i zadbać o wizerunek marki i obecność w wyszukiwarkach.” – mówi Dominik Kamocki, account manager koordynujący realizację projektu po stronie Bluerank. Agnieszka Niedziela, kierownik ds. marketingu w Promedica24 podkreśla doświadczenie i kompetencje wybranej agencji. „Wiemy, że rynek zna i ceni Bluerank. Dlatego powierzamy im bardzo ważny obszar naszego działania i ciesząc się na współpracę, wierzymy, że agencja poradzi sobie z wyzwaniem.”

Bluerank posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów z branży medycznej, dla takich marek jak DOZ.pl, Wylecz.to, Enel-Med czy Medicover. Kampanie SEO dla DOZ.pl i Wylecz.to zdobyły łącznie 4 nominacje do Oskarów branży internetowej w prestiżowym konkursie European Search Awards. Grupa kapitałowa Promedica24 to dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się świadczeniem usług opiekuńczych dla osób w wieku senioralnym. Promedica24 to lider rynku opieki domowej w Europie, oferujący profesjonalną i łatwo dostępną alternatywę dla domów opieki. W ciągu 12-letniej działalności firmy, do pracy w roli opiekuna seniorów pozyskano ponad 25 tysięcy osób, zaś liczba klientów firmy przekroczyła 20 tysięcy. Promedica24 dysponuje siecią 54 biur rekrutacyjnych w Europie, z czego 40 w Polsce, zapewniających opiekunom i opiekunkom legalną formę współpracy oraz organizując pobyt za granicą. Firma świadczy usługi opieki domowej dla klientów na terenie Niemiec i Anglii poprzez sieć 116 partnerów franczyzowych, a także dla klientów z Polski.

Więcej informacji:
www.promedica24.pl
www.bluerank.pl

Materiały do pobrania:

Grupa kapitałowa Promedica24 to dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się świadczeniem usług opiekuńczych. Jest liderem rynku opieki domowej w Europie i oferuje profesjonalną i dostępną alternatywę dla domów opieki. Dostarcza opiekę na najwyższym poziomie, dlatego dokłada starań, aby rekrutować i podnosić kwalifikacje kadry opiekuńczej. W ciągu 12-letniej działalności firmy, do pracy w roli opiekuna seniorów pozyskano ponad 26 tysięcy osób, zaś liczba klientów firmy przekroczyła 20 tysięcy. Promedica24 dysponuje siecią 54 biur rekrutacyjnych w Europie, z czego 41 w Polsce, zapewniających opiekunom i opiekunkom legalną formę współpracy oraz organizując pobyt za granicą. Firma świadczy usługi opieki domowej dla klientów na terenie Niemiec i Anglii poprzez sieć 129 partnerów franczyzowych.
Firma świadczy również usługi opiekuńcze dla klientów z Polski.

Promedica24 jest autorem unikalnego na rynku polskim projektu mobilnej rekrutacji. W ramach tego projektu przedstawiciele firmy docierają do wielu miast na terenie całej Polski, prezentując rodzaj i oferty pracy kandydatom do pracy w charakterze opiekuna i opiekunki osoby starszej.

Prezesem grupy kapitałowej Promedica24 jest Łukasz Puciłowski. Firma od wielu lat należy do Sekcji Agencji Opieki (SAO), Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia (SAZ), Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej (AHK). Promedica24 legitymuje się certyfikatami jakości DEKRA oraz TÜV Rheinland. Firma została wyróżniona tytułem Solidnego Pracodawcy 2016.

Więcej: www.promedica24.pl, www.facebook.com/Promedica24 oraz www.linkedin.com/company/promedica24