Wyszukaj w serwisie

Aktualne bonusy dla opiekunów w Polsce

29 kwietnia 2024 Redakcja Promedica24
Oceń ten artykuł

Jesteś zainteresowany ofertą pracy jako opiekun seniora w Polsce? Decydując się na pracę teraz możesz zgarnąć dodatkowo nawet 1100 zł bonusu. Nie zwlekaj i zgłoś się do nas już dziś!

Jak zdobyć bonus majowy w Promedica24?

Podpisując z nami umowę na wyjazd jako opiekun seniora możesz zdobyć dodatkowo nawet 300 zł za szybki wyjazd i nawet 800 zł za kontrakt o długości co najmniej 60 dni. W ten sposób łącznie możesz zdobyć nawet 1100 zł bonusu!

Jeśli chcesz poznać szczegóły naszej aktualnej akcji bonusowej skontaktuj się z naszym rekruterem, który udzieli Ci wyczerpującej informacji na temat pracy i przedstawi konkretne oferty pracy na terenie całej Polski.

Dlaczego warto pracować jako opiekun domowy w Polsce?

  • Oferujemy liczne bonusy i premie

Oprócz bonusu wiosennego, oferujemy wiele dodatków, które pozwalają Ci zarobić więcej i cieszyć się dodatkowymi korzyściami. Dodatkowe pieniądze możesz u nas uzyskać między innymi za szybki wyjazd oraz długie zlecenie.

  • Gwarantujemy wsparcie koordynatorów na każdym etapie kontraktu.

Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby Twój pobyt i praca w Polsce były jak najbardziej komfortowe. Organizujemy zakwaterowanie i wyżywienie. Staramy się też, aby opiekun dobrze czuł się w domu Podopiecznego. Nasi opiekunowie kontraktów służą naszemu personelowi opiekuńczemu wsparciem na każdym etapie kontraktu.

Dowiedz się więcej:

Oferty pracy jako opiekunka seniorów w Polsce czekają właśnie na Ciebie!

Po więcej informacji zapraszamy do naszych oddziałów lub do kontaktu telefonicznego pod numerem: 22 250 55 00.

Zgłoś się do nas, przedstawimy Ci oferty pracy

Wypełnij formularz, bezpłatnie oddzwonimy
Zadzwonimy do Ciebie w dogodnym dla Ciebie terminie
Na ten adres e-mail wyślemy przypomnienie o rozmowie
Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody + zobacz więcej
Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dowiedz się więcej