Wyszukaj w serwisie

Bonus świąteczny 2023 dla opiekunów w Niemczech

20 września 2023 Redakcja Promedica24
Oceń ten artykuł
bonus zimowy dla opiekunek

Spraw, aby zbliżające się święta były wyjątkowe zarówno dla Ciebie, jak i dla naszych podopiecznych. Już teraz zaplanuj wyjazd do pracy i zdobądź dodatkowo nawet 500 € bonusu świątecznego!

Rusza bonusowa akcja świąteczna dla opiekunów seniorów

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych opiekunów, którzy często wyjazd na kontrakt planują z wyprzedzeniem. Dlatego już teraz informujemy Was o naszej akcji świątecznej. Mamy nadzieję, że bonus, który oferujemy dla osób wyjeżdżających ułatwi Wam podjęcie decyzji o wyjeździe.

Jak zdobyć bonus dla opiekuna osoby starszej w Niemczech?

Jeśli zdecydujesz się na współpracę z naszą firmą i podejmiesz się opieki nad seniorem, czeka na Ciebie nawet 500 € bonusu świątecznego. Co zrobić, aby zdobyć bonus? Pierwszym warunkiem jest bardzo dobra znajomość języka niemieckiego. Drugim wymogiem otrzymania dodatkowych pieniędzy jest wyjazd obejmujący dni świąteczne.

Dlaczego warto postawić na Promedica24?

  • Gwarantujemy wsparcie koordynatorów na każdym etapie kontraktu.

Dbamy o to, aby Twój pobyt i praca w Niemczech były jak najbardziej komfortowe. Organizujemy zakwaterowanie i zapewniamy wsparcie językowe. Staramy się też, aby opiekun dobrze czuł się w domu Podopiecznego. Nasi opiekunowie kontraktów służą naszemu personelowi opiekuńczemu wsparciem na każdym etapie kontraktu.

  • Oferujemy liczne bonusy i premie

Oprócz bonusu świątecznego, oferujemy wiele dodatków, które pozwalają Ci zarobić więcej  i cieszyć się dodatkowymi korzyściami.

  • Dajemy dostęp do aplikacji dla opiekunów

Dla naszych opiekunów przygotowaliśmy dedykowaną aplikację, która ułatwia zarządzanie kontraktem, komunikację z podopiecznym oraz gwarantuje dostęp do ważnych dokumentów.

Dowiedz się więcej o naszej bonusowej akcji świątecznej

Praca jako opiekunka seniora w Niemczech czeka właśnie na Ciebie!

Po więcej informacji zapraszamy do naszych oddziałów lub do kontaktu telefonicznego pod numerem: 22 250 55 00.