Wyszukaj w serwisie

Bonus wiosenny 2024 dla opiekunów w Polsce

7 lutego 2024 Redakcja Promedica24
Oceń ten artykuł

Szukasz pracy jako opiekun seniora w Polsce? Pracuj z nami i zgarnij dodatkowe pieniądze w postaci wiosennego bonusa o wartości nawet 500 zł!

Jak zdobyć bonus wiosenny?

Oferujemy pracę w opiece senioralnej w na terenie całej Polski. Aby otrzymać bonus wiosenny o wartości nawet 500 zł wystarczy wyjechać na zlecenie obejmujące dni Świąt Wielkanocnych oraz majówki.

Jeśli chcesz poznać szczegóły naszej wiosennej akcji bonusowej skontaktuj się z naszym rekruterem, który udzieli Ci wyczerpującej informacji na temat pracy i przedstawi konkretne oferty pracy na terenie całej Polski.

Dlaczego warto pracować jako opiekun domowy w Polsce?

  • Oferujemy liczne bonusy i premie

Oprócz bonusu wiosennego, oferujemy wiele dodatków, które pozwalają Ci zarobić więcej i cieszyć się dodatkowymi korzyściami. Dodatkowe pieniądze możesz u nas uzyskać między innymi za szybki wyjazd oraz długie zlecenie.

  • Gwarantujemy wsparcie koordynatorów na każdym etapie kontraktu.

Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby Twój pobyt i praca w Polsce były jak najbardziej komfortowe. Organizujemy zakwaterowanie i wyżywienie. Staramy się też, aby opiekun dobrze czuł się w domu Podopiecznego. Nasi opiekunowie kontraktów służą naszemu personelowi opiekuńczemu wsparciem na każdym etapie kontraktu.

Dowiedz się więcej:

Praca jako opiekunka seniora w Polsce czeka właśnie na Ciebie!

Po więcej informacji zapraszamy do naszych oddziałów lub do kontaktu telefonicznego pod numerem: 22 250 55 00.